Wysokość
Resetuj filtry

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Koszyk Do kasy

Wszystkie promocje

PayPal

Bisauris

Obniżka ceny! 216,00 zł brutto

240,00 zł brutto

(cena obniżona o 10 %)

Ostatnie egzemplarze!

Program lojalnościowy Brak punktów programu lojalnościowego ponieważ produkt ma już obniżoną cenę.


Podziel się:

Nowość 2015/16! Klasyczna choinka z szyszkami wykonana z miękkiej i odpornej na zgniecenie folii PCV oraz żyłki. Bardzo popularna wśród osób preferujących przystrajanie choinki dużą ilością ozdób. Gałązki wykonane z dwóch rodzajów tipsów ozdobione są jedynie naturalnymi szyszkami, podkreślającymi jej klasyczny styl. Bisauris jest świętną propozycją dla osób poszukujących taniej, klasycznej, acz nowoczesnej choinki sztucznej.

Najważniejsze cechy:

WysokośćCenaTipsyŚrednica*KartonWagaDostępność
 1,55m 240zł49275cm97x25x286,2kgNiedostępny
 1,85m 320zł720 90cm102x30x348,8kgDostępny
 2,15m 440zł1072 105cm112x33x3711,6kgDostępny
 2,45m 570zł1430 135cm130x37x38?kgNiedostępny

 * Wartość uśredniona między największą i najmniejszą średnicą jaka jest fizycznie możliwa do uzyskania w przypadku choinki w tym rozmiarze.

- Tipsy

Podstawowym czynnikiem określającym klasę choinki są tipsy. To główne kryterium, którym należy się kierować przy wyborze choinki. Im jest ich więcej tym choinka lepiej się prezentuje, jest gęstsza i daje większą swobodę modelowania. Z ilością tipsów wiążą się bezpośrednio dwie najważniejsze cechy choinki – stopień zagęszczenia, oraz łatwość modelowania. Choinkę można opisywać na różne sposoby, ale tylko ilość tipsów jest porównywalnym wyznacznikiem matematycznym. W tej materii rozbieżności są bardzo duże. Klasyczna choinka polskiej produkcji o wysokości 2,20m posiada około 180-220 tipsów, podczas gdy wysokiej klasy choinki z naszej oferty w tym samym rozmiarze mają od 900 do ponad 5000 tipsów!

Bisauris - ilość tipsów:

1,55m - 492 tipsy,

1,85m - 720 tipsów,

2,15m - 1072 tipsy,

2,45m - 1430 tipsów.

- Gałązki zintegrowane na metalowych zawiasach

Nowatorski system mocowania gałązek umożliwiający błyskawiczne rozłożenie wszystkich gałązek na raz. Gałązki po rozłożeniu wspierają się na specjalnych koronkach, które gwarantują równe odległości między gałązkami w koronie, oraz takie same odstępy między poszczególnymi koronami. Dzięki temu nie ma potrzeby ustawiania każdej gałązki z osobna, a choinka nigdy nie zatraci zbieżności i symetrii. Ponadto korony przestawione są względem siebie aby całkowicie zlikwidować ewentualne prześwity. Ogromną zaletą choinek z gałązkami mocowanymi na zawiasach jest ich błyskawiczne składanie. Wystarczy odwrócić choinkę do góry pniem, a gałązki opadną i ułożą się równolegle wzdłuż pnia.

- Metalowy stojak

Od jakości stojaka zależy stabilność choinki. Stojaki plastikowe zazwyczaj nie nadają się do stosowania w choinkach wyższych niż 2,2m i cięższych niż 7kg. Stojaki stosowane w naszych choinkach wykonane są bardzo solidnie z metalowych rurek wzmocnionych dodatkowo zastrzałami ze sztywnego drutu. Pień choinki osadzony jest w stożkowo zakończonej tulei i przykracony metalowymi śrubami motylkowymi, umożliwiając precyzyjne ustawienie choinki w pionie. Tak wykonane stojaki są niezwykle stabilne i doskonale radzą sobie nawet z największymi (3,0m) i najcięższymi choinkami (50kg).

- Omotki

Omotki to specjalne nici służące do mocowania tipsów do gałązki. W klasycznych choinkach krajowej produkcji mocowanie tipsów odbywa się za pomocą zwykłego drutu. Wygląda to bardzo nieestetycznie i stwarza niebezpieczeństwo skaleczenia się podczas modelowania gałązek. W wysokiej klasy choinkach tipsy mocowane są za pomocą estetycznych omotek. Dzięki nim gałązki wyglądają bardzo efektownie a tipsy są bardzo solidnie osadzone.

- Szeroki zakres modelowania

Wysokiej klasy choinki cechują się wyjątkowo dużym zakresem modelowania. Jest to efekt specjalnej konstrukcji gałązek. Rdzeń gałązki wykonany jest ze sztywnego drutu, do którego przytwierdzone są elastyczne tipsy. Dzięki temu średnicę większości choinek można modelować w zakresie +/- 20%. Zmniejszając średnicę choinki zwiększamy jej stopień zagęszczenia, natomiast zwiększając średnicę (obwód) sprawiamy, że choinka staje się rzadsza.

- Szyszki

Szyszki stosowane w naszych choinkach są tak dobrane, aby jak najlepiej komponowały się z całością. Ich wielkość, kształt i odcień nie są przypadkowe i odpowiadają ogólnej charakterystyce choinki. Wszystkie szyszki są sezonowane, przez co nie obciążają gałązek. Solidne mocowanie umożliwia ich dowolne ułożenie ich na gałązce.

- Zdjęcia

W galerii prezentujemy po dwa zdjęcia każdej choinki. Pierwsze przedstawia profesjonalnie wymodelowaną choinkę przygotowaną przez zawodowych stylistów. To prezentacja w pełnej okazałości (bryła, zbieżność, proporcje, itp). Tak będzie wyglądała choinka po odpowiednim wymodelowaniu. Zdjęcie to jest wykonane w studio fotograficznym. Ze względu na specyficzne warunki oświetleniowe (m.in. bardzo mocne, szczegółowe oświetlenie, nieosiągalne w warunkach domowych) zdjęcia te mogą być obarczone pewnymi przekłamaniami kolorystycznymi. Aby uniknąć nieporozumień prezentujemy drugie zdjęcie przedstawiające zbliżenie choinki. To amatorskie zdjęcie wykonane w naszym sklepie z wykorzystaniem światła zastanego (czyli normalnych lamp sufitowych z żarówkami energooszczędnymi, które są najczęściej spotykanym rodzajem oświetlenia). Przedstawia ono możliwie najdokładniej detale prezentowanej choinki - gałązki, igiełki, ozdoby. Proszę jednak pamiętać, że na ostateczny efekt składa się wiele czynników, m.in. rodzaj i wielkość zakupionej choinki, nasze zdolności manualne czy zaangażowanie i czas jaki poświęcamy na jej rozłożenie.

Zdjęcie poglądowe przedstawia choinkę 2,15m.

Wysokość choinek podawana jest wraz ze stojakiem +/- 5cm.

No customer comments for the moment.

inne produkty z tej samej kategorii: