Wysokość
Resetuj filtry

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Koszyk Do kasy

Wszystkie promocje

PayPal

Antares

Obniżka ceny! 1 161,00 zł brutto

1 290,00 zł brutto

(cena obniżona o 10 %)

Stan: Ten rozmiar jest już niedostępny

Podziel się:

Nowość! Czy tak wygląda najpiękniejsza choinka? Bardzo możliwe, że tak! Odnowiony Antares w sezonie 2015/16 wraca do naszej ofery! To kolejna pozycja, która została wyróżniona na Asia World-Expo w Hongkongu! Bogato zdobiona choinka z pełną dekoracją wykonana w stylu amerykańskim z gałązkami dotykającymi podłogi. Posiada dwa rodzaje tipsów PCV stanowiących wypełnienie choinki, oraz piękne tipsy polietylenowe na zakończeniu gałązek. Całość udekorowana naturalnymi szyszkami, imitacjami owoców ostrokrzewu, oraz spiralnie zwiniętymi bylinami. Antares po wymodelowaniu prezentuje się tak dostojnie, że w zasadzie nie wymaga dodatkowej dekoracji! Gałązki zintegrowane z pniem za pomocą metalowych zawiasów. To nasz mocny faworyt w kategorii choinek dekorowanych!  

Najważniejsze cechy:

WysokośćCenaTipsyŚrednica*KartonWagaDostępność
 1,85m 540zł1062105cm113x31x3811,2kgNiedostępny
 2,15m 970zł1934125cm130x38x4320,1kgNiedostępny
 2,45m 1290zł2654140cm132x43x5326,9kgDostępny
 2,75m 1600zł3322165cm142x53x5335,5kgNiedostępny

 * Wartość uśredniona między największą i najmniejszą średnicą jaka jest fizycznie możliwa do uzyskania.

- Choinka samorozkładająca się

Nowatorski system mocowania gałązek na zawiasach umożliwiający błyskawiczne rozłożenie wszystkich gałązek na raz. Po ustawieniu choinki na stojaku gałązki same opadną i poziomują się, zachowując równe odstępy między sobą. Analogicznie sytuacja wygląda podczas pakowania - wystarczy odwrócić choinkę, a gałązki same opadną i ułożą się wzdłuż pnia.  Warto podkreślić, że choinki z gałązkami na zawiasach po kolejnym wyjęciu z kartonu są praktycznie od razu gotowe do przystrajania. Nie trzeba tracić czasu na ich rozkładanie i modelowanie.

- Tipsy

Podstawowym czynnikiem określającym klasę choinki są tipsy. To główne kryterium, którym należy się kierować przy wyborze choinki. Im jest ich więcej tym choinka lepiej się prezentuje, jest gęstsza i daje większą swobodę modelowania. Z ilością tipsów wiążą się bezpośrednio dwie najważniejsze cechy choinki – stopień zagęszczenia, oraz łatwość modelowania. Choinkę można opisywać na różne sposoby, ale tylko ilość tipsów jest porównywalnym wyznacznikiem matematycznym. W tej materii rozbieżności są bardzo duże. Klasyczna choinka polskiej produkcji o wysokości 2,20m posiada około 180-220 tipsów, podczas gdy wysokiej klasy choinki z naszej oferty w tym samym rozmiarze mają od 900 do ponad 5000 tipsów!

Antares - ilość tipsów:

1,85m - 1062 tipsy,

2,15m - 1934 tipsy,

2,45m - 2654 tipsy,

2,75m - 3322 tipsy.

- Gałązki polietylenowe (PE)

Polietylen to miękki, przyjemny w dotyku i bardzo elastyczny materiał. Jest całkowicie odporny na odkształcenia, zgniecenie, zmienne temperatury, wilgoć, itp. Tipsy wykonane z tego materiału są już fabrycznie wymodelowane, co znacznie przyspiesza i ułatwia rozkładanie choinki. To przyszłościowy materiał, który z biegiem czasu zdominuje produkcję choinek, zastępując tradycyjną folię PCV. Gałązki wykonane z polietylenu są najlepszą imitacją naturalnych gałązek.

- Metalowy stojak

Od jakości stojaka zależy stabilność choinki. Stojaki plastikowe zazwyczaj nie nadają się do stosowania w choinkach wyższych niż 2,2m i cięższych niż 7kg. Stojaki stosowane w naszych choinkach wykonane są bardzo solidnie z metalowych rurek wzmocnionych dodatkowo zastrzałami ze sztywnego drutu. Pień choinki osadzony jest w stożkowo zakończonej tulei i przykracony metalowymi śrubami motylkowymi, umożliwiając precyzyjne ustawienie choinki w pionie. Tak wykonane stojaki są niezwykle stabilne i doskonale radzą sobie nawet z największymi (3,0m) i najcięższymi choinkami (50kg).

- Omotki

Omotki to specjalne nici służące do mocowania tipsów do gałązki. W klasycznych choinkach krajowej produkcji mocowanie tipsów odbywa się za pomocą zwykłego drutu. Wygląda to bardzo nieestetycznie i stwarza niebezpieczeństwo skaleczenia się podczas modelowania gałązek. W wysokiej klasy choinkach tipsy mocowane są za pomocą estetycznych omotek. Dzięki nim gałązki wyglądają bardzo efektownie a tipsy są bardzo solidnie osadzone.

- Szeroki zakres modelowania

Wysokiej klasy choinki cechują się wyjątkowo dużym zakresem modelowania. Jest to efekt specjalnej konstrukcji gałązek. Rdzeń gałązki wykonany jest ze sztywnego drutu, do którego przytwierdzone są elastyczne tipsy. Dzięki temu średnicę większości choinek można modelować w zakresie +/- 20%. Zmniejszając średnicę choinki zwiększamy jej stopień zagęszczenia, natomiast zwiększając średnicę (obwód) sprawiamy, że choinka staje się rzadsza.

- Szyszki

Szyszki stosowane w naszych choinkach są tak dobrane, aby jak najlepiej komponowały się z całością. Ich wielkość, kształt i odcień nie są przypadkowe i odpowiadają ogólnej charakterystyce choinki. Wszystkie szyszki są sezonowane, przez co nie obciążają gałązek. Solidne mocowanie umożliwia ich dowolne ułożenie ich na gałązce.

- Imitacje owoców

Imitacje owoców są bardzo popularnym elementem dekoracyjnym. Wisienki, rajskie jabłuszka, owoce ostrokrzewu, czy szuszone byliny to najczęściej spotykane dekoracje. Ozdoby wykonane są bardzo starannie i do złudzenia przypominają prawdziwe owoce. Mocowane na długich drucikach dają możliwość dowolnego ułożenia na gałązce.

 - Technologia hybrydowa

Nowoczesna metoda produkcji choinek polegająca na wykorzystaniu do produkcji kilku tworzyw sztucznych. Najczęściej stosowanym połączeniem jest użycie folii PCV i polietylenu (PE). Wewnętrzna część gałązek (znajdująca się bliżej pnia) wykonana jest z matowej folii PCV ciętej na drobne paseczki. Jej zadaniem jest wypełnienie choinki od wewnątrz zapobiegając powstawaniu prześwitów. Zewnętrzna część gałązek wykonana jest zazwyczaj z estetycznych tipsów polietylenowych, mających za zadanie imitowanie naturalnej gałązki. Często tipsy te są dwukolorowe na podobieństwo świeżych odrostów. Dodatkową cechą technologii hybrydowej jest stosowanie różnej długości igieł, oraz różnych kolorów - odcienie zieleni. Głównym celem jest zwiększenie walorów estetycznych, podniesienie odporności na zgniecenie igieł, oraz zwiększenie możliwości modelowania choinek. W galerii prezentowane są zazwyczaj dwa zdjęcia każdej choinki. Pierwsze przedstawia profesjonalnie wymodelowaną choinkę przygotowaną przez zawodowych stylistów. To prezentacja w pełnej okazałości (bryła, zbieżność, proporcje, itp). Tak będzie wyglądała choinka po odpowiednim wymodelowaniu. Zdjęcie to jest wykonane w studio fotograficznym. Ze względu na specyficzne warunki oświetleniowe (m.in. bardzo mocne, szczegółowe oświetlenie, nieosiągalne w warunkach domowych) zdjęcia te mogą być obarczone pewnymi przekłamaniami kolorystycznymi. Aby uniknąć nieporozumień prezentujemy drugie zdjęcie przedstawiające zbliżenie choinki. To amatorskie zdjęcie wykonane w naszym sklepie z wykorzystaniem światła zastanego (czyli normalnych lamp sufitowych z żarówkami energooszczędnymi, które są najczęściej spotykanym rodzajem oświetlenia). Przedstawia ono możliwie najdokładniej detale prezentowanej choinki - gałązki, igiełki, ozdoby. Dodatkowe zdjęcia to fotografie przesłane przez naszych Klientów i zaprezentowane na naszym facebookowym fanpage. Są to choinki udekorowane i zazwyczaj prezentują styl i preferencje dekoracyjne ich właścicieli. Proszę jednak pamiętać, że na ostateczny efekt składa się wiele czynników, m.in. rodzaj i wielkość zakupionej choinki, zdolności manualne czy zaangażowanie i czas jaki poświęcamy na jej rozłożenie. Bardzo istotne jest też światło, w którym będziemy oglądać choinkę, szczególnie jego intensywność i temperatura barwowa. Trudno bowiem oczekiwać, że choinka oglądana w świetle domowym będzie przezentowała się identycznie jak ta w studio fotograficznym, oświetlona zestawem profesjonalnych lamp.

Wszystkie choinki są fabrycznie nowe, zapakowane w kartony.

Choinki należy we własnym zakresie poskładać w całość i wymodelować.

Zdjęcie poglądowe przedstawia choinkę 2,15m.

Wysokość choinek podawana jest wraz ze stojakiem +/- 5cm.

FromTitleComment
2016-12-15 marko. choinka jest zarąbista! co tu dużo pisać...
2016-03-29 Tisha. Exetlmery helpful ar Exetlmery helpful article, please write more.
2015-12-05 Torres. Piękne drzewko, bardzo okazałe! Bardzo ale to bardzo gęste! Właściwie nie trzeba ozdób. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego zakupu. Wesołych Świąt :)))
2015-11-14 marco. Antares To jest choinka o jakiej marzyłem! Nie chce nic innego.

inne produkty z tej samej kategorii: