Świerk Sinaro
Świerk Sinaro
Świerk Sinaro
Świerk Sinaro
Świerk Sinaro
Świerk Sinaro
Świerk Sinaro
 • -10%
Świerk Sinaro
Świerk Sinaro
Świerk Sinaro
Świerk Sinaro
Świerk Sinaro
Świerk Sinaro
Świerk Sinaro

Świerk Sinaro

Zapasy wyczerpane
2 871,00 zł 3 190,00 zł -10%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni od promocji: 3190.00 zł
Brutto

Zachwycająca choinka! Sinaro to wyjątkowy przedstawiciel produktów premium dla najbardziej wymagających! Choinka zaprojektowana i wykonana bez jakichkolwiek kompromisów - piękna, gęsta, dopracowana w najdrobniejszych szczegółach! Nowy świerk Sinaro przygotowany na sezon 2020 ma o 30% więcej tipsów niż jego poprzednik. To jedna z tych choinek, koło których nie można przejść obojętnie!

Wysokość

 • 2,20 m
 • 2,50 m


 

Bezpieczne i szybkie płatności zapewnia Przelewy24

 

Choinka Sinaro - poczuj wyjątkową magię świąt Bożego Narodzenia Wybierz najbardziej zaawansowaną technologię i zyskaj najlepsze na świecie świąteczne drzewko.

Świerk Sinaro to sposób na świąteczny klimat w Twoim mieszkaniu! To niebywałe drzewko stworzone na miarę XXI wieku, którego wygląd został podkreślony, dzięki pięknym gałązkom. Każda z nich dostała w odpowiedni sposób zabarwiona, tak aby choinka możliwie najbardziej imitowała naturalne drzewko.

Dlaczego wybrać akurat świerk Sinaro?

 • Jest to bardzo gęsta choinka, dzięki czemu wygląda elegancko i nie widać prześwitów pomiędzy poszczególnymi gałązkami. Decydując się na świerk Sinaro, można mieć 100% procentową pewność, że drzewko będzie mylone ze swoim naturalnym odpowiednikiem.
 • Tipsy odpowiadają za łatwość w modelowaniu drzewka oraz wpływają na jego zagęszczenie. Większa ilość tipsów będzie zatem w znacznym stopniu poprawiać wygląd choinki, dzięki czemu stanie się on jeszcze bardziej oryginalny i naturalny. Drzewko Sinaro ma znacznie więcej tipsów niż inne choinki dostępne na polskim rynku.
 • Świerk Sinaro to produkt światowego formatu. Zaliczany jest do klasy Luxury, która oznacza drzewka produkowane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Dzięki temu każdy może być pewien, że zakupiona choinka zachowa swój idealny wygląd na wiele lat, a my będziemy niezwykle zadowoleni z tego wyboru.
 • Sinaro to bożonarodzeniowe drzewko samorozkładające się, dlatego wszystkie gałązki rozkładane są jednocześnie. Zaawansowany technologicznie system montażu gałązek na specjalnych zawiasach powoduje, że po rozpakowaniu drzewka z opakowania i postawieniu na stojaku, wszystkie elementy poziomują się bez naszej pomocy. Zyskujemy w ten sposób cenny czas, a zaoszczędzoną energię możemy spożytkować na inne przedświąteczne obowiązki. Zobacz jak rozkładać choinkę.
 • Drzewko posiada omotki, czyli specjalne nici, za pomocą których tipsy mocowane są do głównej gałęzi.
 • Skandynawski świerk Sinaro to produkt polski – staramy się dokładnie sprawdzić każde drzewko, które trafia do sprzedaży. Jakość jest dla nas zdecydowanie ważniejsza niż ilość, dlatego choinka dostępna jest w ograniczonej ilości sztuk.
 • Jest to produkt na wiele lat, dzięki wykorzystaniu w 100% polietylenu, czyli PE, do produkcji gałązek i tipsów. Choinka jest zatem niezwykle trwała oraz odporna na uszkodzenia, wilgoć i oczywiście wszelkie odkształcenia.
 • Świerk został wykonany przy użyciu nowoczesnych wtryskarek oraz zaawansowanych technologicznie pras termicznych, dzięki czemu wygląda jak żywy okaz. Dodatkowo różna długość gałęzi tworzy tzw. nieregularne korony i sprawia, że choinka staje się jeszcze bardziej naturalna i realistyczna.
 • Do drzewka został dołączony najwyższej jakości stojak. Mocne metalowe nóżki gwarantują stabilność choinki oraz pomagają ułożyć świerk w wybranej przez nas pozycji.

Kup niezwykły Świerk Sinaro i zadbaj o świąteczny klimat w swoich czterech ścianach!

Charakterystyka

Wysokość Średnica Ilość tipsów Waga Stojak Wymiary kartonu Samorozkładająca
1,8m 115 cm 5110 13 kg metalowy 30x30x110 tak
2,2 m 130 cm 6850 16 kg metalowy 35x35x120 tak
2,5 m 150 cm 9920 24 kg metalowy 35x40x120 tak

Każda choinka pakowana jest do kartonu. Po otrzymaniu zamówienia, należy złożyć ją wedle zaleceń producenta oraz wymodelować w odpowiedni sposób.

Choinki standardowo wysyłane są w komplecie z metalowymi stojakami. Ozdobne skrzynie (widoczne na niektórych zdjęciach) dostępne są opcjonalnie za dopłatą i wysyłane oddzielnie. Zobacz stojaki.

Złóż zamówienie na Świerk Sinaro już teraz!

e-choinki.pl
SWSKAN-PE100%
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Black Friday

Na wybrane modele choinek
rabaty nawet do 30%