Candella
Candella
Candella
Candella
Candella
Candella
Candella
Candella
Candella
Candella
 • -15%
Candella
Candella
Candella
Candella
Candella
Candella
Candella
Candella
Candella
Candella

Candella

Wysyłka: 24 h
1 997,50 zł 2 350,00 zł -15%
Brutto

Choinka Candella - świąteczne drzewko z zimowym urokiem!

Postaw na nowoczesne technologie oraz oryginalny wygląd!

Jodła kaukaska Candella to wyjątkowe drzewko, które podkreśli świąteczny wystrój każdego mieszkania. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów a specjalne białe zabarwienie sprawia, że choinka wygląda niezwykle elegancko. Przełam nudę i zdecyduj się na oryginalne drzewko bożonarodzeniowe!

Wysokość
 • 2,20 m

 

Bezpieczne i szybkie płatności zapewnia Przelewy24

 

Darmowa dostawa od 500 zł

 

Choinka Candella - świąteczne drzewko z zimowym urokiem!

Postaw na nowoczesne technologie oraz oryginalny wygląd!

Jodła kaukaska Candella to wyjątkowe drzewko, które podkreśli świąteczny wystrój każdego mieszkania. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, a specjalne białe zabarwienie sprawia, że choinka wygląda niezwykle elegancko. Przełam nudę i zdecyduj się na oryginalne drzewko bożonarodzeniowe!

Dlaczego wybrać Jodłę Candella?

 • To bardzo gęste oraz smukłe drzewko, którego gałązki przyjmują białą barwę. Decydując się na ten model możesz mieć pewność, że Twoja choinka będzie wyglądała jak prawdziwa jodła kaukaska. 
 • Tipsy to pojedyncze elementy, z których produkowane są gałązki. Im większa ich ilość, tym oczywiście drzewko jest bardziej okazałe, a przy okazji o wiele łatwiej odpowiednio je wymodelować. Jodła Candella posiada ich naprawdę sporo!
 • Choinka Candella to produkt najwyższej jakości. Trwałe materiały wykorzystane podczas produkcji, efekt oprószenia śniegiem oraz nieregularna długość igieł sprawiają, że jest to model, który zachwyci całą Twoją rodzinę. Możesz mieć zatem 100% gwarancję satysfakcji. 
 • Jest to choinka, której nie musimy rozkładać. Drzewko zostało wyposażone w system samorozkładający się. Gałązki przytwierdzone są do choinki na specjalnych zawiasach. Dzięki temu wystarczy wyjąć produkt z opakowania i ustawić we właściwym miejscu. Wszystkie jego elementy wypoziomują się same, bez naszej pomocy. Zaoszczędzimy zatem wiele czasu oraz energii, którą możemy spożytkować na inne przedświąteczne obowiązki. Zobacz jak rozkładać choinkę.
 • Drzewko posiada omotki, czyli specjalne nici, za pomocą których tipsy mocowane są do głównej gałęzi.
 • To choinka polskiej produkcji. Każdy egzemplarz przed opuszczeniem fabryki jest dokładnie sprawdzany. Dodatkowo wszystkie drzewka, które trafiają na nasz sklep przechodzą dodatkową kontrolę jakości. Możesz być zatem pewien, że otrzymasz choinkę najwyższej jakości. 
 • Sztuczna choinka to rozwiązanie wielosezonowe. Produkt zachowuje bowiem swoje właściwości na wiele lat. Wszystko dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów, które wykazują wysoką odporność na zniszczenia, odkształcenia oraz działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. 
 • Do produkcji choinki wykorzystano technologię hybrydową. Użyto zatem kilku różnych materiałów syntetycznych, które połączone ze sobą tworzą produkt najwyższej jakości. Zewnętrzne części gałązek są pokryte PE, czyli polietylenem, natomiast w ich wnętrzu znajdziemy folię PCV. Igły są dodatkowo ośnieżone, dlatego drzewko wygląda bardzo naturalnie. Do ośnieżenia gałązek została natomiast wykorzystana wysokiej jakości bawełna, która jest niezwykle trwała i się nie kruszy. 
 • W zestawie znajdziesz wysokiej jakości stojak wykonany z metalu. Zagwarantuje on stabilność oraz ułatwi montaż choinki. 

Wybierz piękną Jodłę Candella i zadbaj o białe święta dla całej swojej rodziny!

Charakterystyka

Wysokość Średnica Ilość tipsów Waga Stojak Wymiary kartonu Samorozkładająca
2,2 m 140 cm 2328 12,5 kg metalowy 35x35x120 tak
2,5 m 155 cm 2954 15 kg metalowy 35x40x120 tak

Choinka przyjdzie do Ciebie zapakowana w specjalny karton. Po odebraniu paczki  wystarczy, że wyjmiesz drzewko z opakowania a następnie rozłożysz zgodnie ze wskazówkami producenta. 

Choinki standardowo wysyłane są w komplecie z metalowymi stojakami. Ozdobne skrzynie (widoczne na niektórych zdjęciach) dostępne są opcjonalnie za dopłatą i wysyłane oddzielnie. Zobacz stojaki.

Zamów Jodłę Candella już dziś i zadbaj o białe święta!

No reviews
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Nowy sezon – stare ceny!

Na początku sezonu 2023 oferujemy towar z nowej dostawy po cenach z sezonu 2022!

Nie czekaj, skorzystaj z okazji już dzisiaj!