Świerk Sesvena
Świerk Sesvena
Świerk Sesvena
Świerk Sesvena
Świerk Sesvena
Świerk Sesvena
Świerk Sesvena
Świerk Sesvena
Świerk Sesvena
Świerk Sesvena
 • -10%
Świerk Sesvena
Świerk Sesvena
Świerk Sesvena
Świerk Sesvena
Świerk Sesvena
Świerk Sesvena
Świerk Sesvena
Świerk Sesvena
Świerk Sesvena
Świerk Sesvena

Świerk Sesvena

Zapasy wyczerpane
2 106,00 zł 2 340,00 zł -10%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni od promocji: 2340.00 zł
Brutto

Przepiękny, ekstremalnie gęsty świerk wykonany w technologii hybrydowej. Charakterystyczne miękkie, tipsy z rozjaśnionymi końcówkami imitującymi naturalne odrosty do złudzenia przypominają prawdziwą choinkę. Sesvena jak żadna inna choinka w naszej ofercie łączy naturalny wygląd z ponadprzeciętną gęstością. Nasza mocna rekomendacja!

Wysokość

 • 1,80 m
 • 2,20 m
 • 2,50 m


 

Bezpieczne i szybkie płatności zapewnia Przelewy24

 

Choinka Sesvena - świąteczna dekoracja pełna bożonarodzeniowej magii. 

Postaw na jeden z najnowszych modeli i wybierz drzewko cechujące się niebywałą jakością!

Świerk Sesvena sprawi, że Twoje święta będą wyjątkowe! Ta niesamowita choinka to jeden z naszych najnowszych modeli. Cechuje się przede wszystkim dużą ilością gałązek, którym zawdzięcza bardzo naturalny wygląd. Igły znajdujące się na ich końcach są zabarwione na jaśniejszy odcień, dzięki czemu naśladują odrosty, które często zauważymy na żywym drzewku. 

Dlaczego wybrać akurat Świerk Sesvena?

 • Drzewko jest niezwykle gęste. Nie zauważymy zatem żadnych prześwitów. Dodatkowo decydując się na choinkę Sesvena, masz pewność, że drzewko jest niemalże idealnym odwzorowaniem naturalnego okazu.
 • Tipsy odpowiadają za łatwość w modelowaniu drzewka oraz wpływają na jego zagęszczenie. Większa ilość tipsów będzie zatem w znacznym stopniu poprawiać wygląd choinki, dzięki czemu stanie się on jeszcze bardziej oryginalny i naturalny. Drzewko Sesvena ma znacznie więcej tipsów niż inne choinki dostępne na polskim rynku.
 • Choinka Sesvena to drzewko, które cechuje wysoka jakość wykonania. Zalicza się ją do klasy Prestige, czyli choinek najwyższej rangi, umieszczanych w budynkach użyteczności publicznej, hotelach czy galeriach handlowych. Dzięki temu masz 100% gwarancję satysfakcji. 
 • To drzewko samorozkładające się, dzięki czemu rozłożysz je jednym ruchem. Mechanizm mocowania poszczególnych elementów na zawiasach przyczynia się do tego, że choinka po ułożeniu na stojaku przyjmuje odpowiednią formę bez naszej pomocy. Nigdy nie będziemy zatem musieli martwić się, że przez jej rozkładanie tracimy cenny czas. Zobacz jak rozkładać choinkę.
 • Drzewko posiada omotki, czyli specjalne nici, za pomocą których tipsy mocowane są do głównej gałęzi.
 • To choinka wytwarzana na terenie naszego kraju - jej producent przykłada bardzo dużą uwagę do każdego egzemplarza, który opuszcza jego fabrykę. Dodatkowo nie stawia na ilość, a na jakość, dlatego ten model powstaje w określonej liczbie egzemplarzy.
 • To produkt wielosezonowy, dzięki wykorzystaniu polietylenu do skonstruowania gałązek. Są one w ten sposób mniej podatne na odgniecenia, ale również i wilgoć czy wszelkiego rodzaju uszkodzenia. 
 • Choinka została wyprodukowana zgodnie z najnowszą technologią hybrydową - do jej stworzenia wykorzystanych zostało kilka rodzajów tworzyw sztucznych. Gałązki składają się z tipsów polietylenowych (PE) oraz folii PCV. Różne długości igieł oraz kolory sprawiają, że choinka wygląda jak żywa i nie ma prześwitów.
 • Do choinki dołączony został wysokiej jakości metalowy stojak - solidna konstrukcja pozwala ustawić drzewko w pionowej pozycji oraz zapewnia jej stabilność. 

Wybierz nowoczesny Świerk Sesvena i zagwarantuj całej rodzinie wyjątkowe święta!

Charakterystyka

Wysokość Średnica Ilość tipsów Waga Stojak Wymiary kartonu Samorozkładająca
1,8 m 130 cm 2637 17 kg metalowy 30x30x110 tak
2,2 m 150 cm 4147 20 kg metalowy 35x35x120 tak
2,5 m 160 cm 5045 24 kg metalowy 35x40x120 tak

Każda choinka pakowana jest w duży i solidny karton. Po otrzymaniu drzewka, należy je złożyć oraz wymodelować we własnym zakresie. Choinki standardowo wysyłane są w komplecie z metalowymi stojakami. Ozdobne skrzynie (widoczne na niektórych zdjęciach) dostępne są opcjonalnie za dopłatą i wysyłane oddzielnie. Zobacz stojaki.

Złóż zamówienie na Świerk Sesvena jeszcze dziś!

e-choinki.pl
SWKASZ-PE
Świerk Tesiria Świerk Tesiria 2
 • -15%
 • Zapasy wyczerpane
Zapasy wyczerpane

Świerk Tesiria

e-choinki.pl
Cena: 1 368,50 zł 1 610,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni od promocji: 1610.00 zł
10 Reviews
Antares Antares 2
 • -10%
 • Zapasy wyczerpane
Zapasy wyczerpane

Antares

e-choinki.pl
Cena: 2 988,00 zł 3 320,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni od promocji: 3320.00 zł
Świerk Soltis Świerk Soltis 2
 • -10%
Wysyłka: 24 h

Świerk Soltis

e-choinki.pl
Cena: 3 429,00 zł 3 810,00 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni od promocji: 3810.00 zł
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Black Friday

Na wybrane modele choinek
rabaty nawet do 30%