Choinki sztuczne

Celustis Celustis 2
 • -15%

Celustis

CHEN-3/6
5 Recenzje
Referencyjny model choinki 100% PE wyróżniony na międzynarodowych targach Asia World-Expo w Hongkongu!! Absolutny top w swojej klasie! Jedna z najdoskonalszych imitacji naturalnego drzewka! Wykonana z tysięcy drobnych, elastycznych tipsów PE. Bardzo gęsta o doskonałej proporcji.
1 075,25  1 265,00 
Pozostały czas
Nuria
 • -15%

Nuria

CHEN 6
2 Recenzje
Nowoczesna choinka w klasycznej formie! Wykonana w całości z jednolitej folii PCV. Gęsta, pozbawiona prześwitów z gałązkami opadającymi do podłogi i zakrywającymi stojak. Wykonana z miękkich, elastycznych i ładnie przyciętych tipsów przymocowanych gustownymi omotkami.
348,50  410,00 
Pozostały czas
Aurelis Aurelis 2
 • -15%

Aurelis

CLA 16
Choinka hybrydowa o nieco stonowanej kolorystyce. W całości wykonana w Polsce z wykorzystaniem najnowszych technologii. Posiada bardzo gęstą bryłę o jednolitej, ciemniejszej barwie gałązek. Tipsy mocowane za pomocą gustownych omotek. Wszystkie gałązki zintegrowane są z pniem za pomocą trwałych zawiasów.
1 343,00  1 580,00 
Pozostały czas
Tesiria Tesiria 2
 • -15%

Tesiria

PIN-13/5
10 Recenzje
Unikalna choinka o niespotykanym wykończeniu gałązek wyróżniona na Asia World-Expo w Hongkongu! Stylizowana na wzór naturalnej choinki wygląda niesamowicie! Posiada dwukolorowe tipsy polietylenowe imitujące młode odrosty. Zakończenia gałązek skierowane w dół sprawiają wrażenie odkształconych pod naporem śniegu...
493,00  580,00 
Pozostały czas
Antares Antares 2
 • -15%

Antares

CLA 14
Przepiękna choinka hybrydowa nowej generacji. W całości wykonana w Polsce z wykorzystaniem najnowszych technologii. Posiada bardzo gęstą bryłę o jednolitej barwie i równej zbieżności. Tipsy mocowane za pomocą gustownych omotek. Wszystkie gałązki zintegrowane są z pniem za pomocą trwałych zawiasów.
1 088,00  1 280,00 
Pozostały czas
Dialuna Dialuna 2
 • -15%

Dialuna

CLA 13
Dialuna jest większą i szerszą odmianą choinki Lavella. Jest to produkt całkowicie polski wykonany według najnowszych technologii. Posiada niespotykane wykończenie gałązek imitujące naturalny, zmrożony śnieg. Choinka ta ma pięknie dopracowane gałązki, na które składają się dwa rodzaje tipsów - PE i PCV. Tipsy mocowane do gałęzi omotkami, zaś gałązki do...
994,50  1 170,00 
Pozostały czas
Arossis Arossis 2
 • -15%

Arossis

PIN-11/5
7 Recenzje
 Ta przepiękna choinka od początku jest postrzegana jako najbardziej uniwersalna choinka dla wymagających! Czysta, klasyczna linia, doskonała zbieżność, ponadczasowy design i najlepszej jakości materiały dają w efekcie choinkę, którą każdy się zachwyca!
527,00  620,00 
Pozostały czas
Ceres Ceres 2
 • -15%

Ceres

CLA 10
Nowoczesna choinka w klasycznej formie będąca nieco ciemniejszą, bardziej stonowaną odmianą modelu Cedika. W całości wykonana w Polsce z wykorzystaniem najnowszych technologii. Gałązki wystające poza zasadniczą część choinki umożliwiają powieszenie większej ilości ozdób. Tipsy mocowane za pomocą gustownych omotek. Wszystkie gałązki zintegrowane są z pniem...
586,50  690,00 
Pozostały czas
Cedika Cedika 2
 • -15%

Cedika

CLA 11
Nowoczesna choinka w klasycznej formie będąca nieco jaśniejszą, żywszą odmianą modelu Ceres. W całości wykonana w Polsce z wykorzystaniem najnowszych technologii. Gałązki wystające poza zasadniczą część choinki umożliwiają powieszenie większej ilości ozdób. Tipsy mocowane za pomocą gustownych omotek. Wszystkie gałązki zintegrowane są z pniem za pomocą...
586,50  690,00 
Pozostały czas
Renevis Renevis 2
 • -15%

Renevis

CLA 18
Renevis to dekorowana choinka z ośnieżonymi końcówkami gałązek. Ozdobiona szyszkami i owocami ostrokrzewu. Jest to produkt całkowicie polski wykonany według najnowszych technologii. Choinka ta ma pięknie dopracowane gałązki, na które składają się delikatnie śnieżone tipsy PE i PCV. Tipsy mocowane do gałęzi omotkami, zaś gałązki do pnia za pomocą...
671,50  790,00 
Pozostały czas
Querra Querra 2
 • -15%

Querra

CLA 12
Popularny model choinki hybrydowej. Jedna z najtańszych tego typu propozycji na rynku. W całości wykonana w Polsce z wykorzystaniem najnowszych technologii. Umiarkowanie gęsta o klasycznej formie. Tipsy mocowane za pomocą gustownych omotek. Wszystkie gałązki zintegrowane są z pniem za pomocą trwałych zawiasów.
357,00  420,00 
Pozostały czas
Aravis Aravis 2
 • -15%

Aravis

CLA 15
Aravis jest wyjątkowo dekoracyjną choinką wykorzystującą tipsy polietylenowe imitujące naturalne, świeże odrosty. Charakteryzuje ją wyraźnie poszerzona górna część i stosunkowo niewielka zbieżność. Tipsy mocowane za pomocą gustownych omotek. Wszystkie gałązki zintegrowane są z pniem za pomocą trwałych zawiasów.
994,50  1 170,00 
Pozostały czas
Lavella Lavella 2
 • -15%

Lavella

CHEN 10
1 Recenzje
Lavella to wyjątkowa, całkowicie ośnieżona choinka. Posiada niespotykane wykończenie gałązek imitujące naturalny, zmrożony śnieg. Do produkcji wykorzystano dwa rodzaje tipsów: efektowne, płaskie PE na zakończeniach gałązek oraz PCV wypełniające choinkę od środka i zapobiegające powstawaniu prześwitów.
484,50  570,00 
Pozostały czas
Soltis Soltis 2
 • -15%

Soltis

PIN-5/5
9 Recenzje
Soltis to absolutny top na polskim rynku! Bezkompromisowa choinka skierowana do najbardziej wymagających Klientów! Najlepszy wybór do okazałego salonu, holu, kancelarii czy gabinetu prezesa! Szeroka, okazała choinka w stylu amerykańskim z gałązkami dotykającymi podłogi. 
909,50  1 070,00 
Pozostały czas
Tossa Tossa 2
 • -15%

Tossa

CHEN 7
1 Recenzje
Tossa to model popularnej grupy choinek nawiązujących swoim wyglądem do naturalnych choinek. Umiarkowanie gęsta o jednolitej barwie tipsów PE i nieco ciemniejszym wypełnieniu PCV. Posiada ciekawie zaprojektowane gałązki, których polietylenowe zakończenia wyprowadzone są poza zasadniczą bryłę choinki. Gałązki te świetnie nadają się do dekoracji dużą...
586,50  690,00 
Pozostały czas
Nessi Nessi 2
 • -15%

Nessi

CHEN 1
3 Recenzje
Nessi to doskonała imitacja naturalnego świerka. Jest dopracowana w najdrobniejszych szczegółach! Jest dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Szerokość, gęstość, układ gałęzi, odstępy między koronami, a nawet substancja imitująca korę na pniu - to wszystko do złudzenia przypomina naturalną choinkę z lasu. Polietylenowe tipsy na zakończeniu gałązek i...
459,00  540,00 
Pozostały czas
Bonali Bonali 2
 • -15%

Bonali

PIN-4/5
5 Recenzje
Bonali to najwęższa choinka polietylenowa na polskim rynku! Spełnienie marzeń właścicieli wąskich mieszkań! Mimo niewielkiej średnicy zachowała odpowiedni profil. Polietylenowe zakończenia gałązek wyprowadzone są poza zasadniczą bryłę choinki. Mają jaśniejszy kolor imitujący młode odrosty...
Ostatnie sztuki w magazynie
352,75  415,00 
Pozostały czas
Savona Savona 2
 • -15%

Savona

CLA 9
Nowoczesna choinka w klasycznej formie w całości wykonana z folii PCV. Wyprodukowana w Polsce z wykorzystaniem najnowszych technologii. Gałązki wystające poza zasadniczą część choinki umożliwiają powieszenie większej ilości ozdób. Tipsy mocowane za pomocą gustownych omotek.
280,50  330,00 
Pozostały czas
Sayra Sayra 2
 • -15%

Sayra

CHEN 8
2 Recenzje
Unikalna, samorozkładająca się choinka wykonana w całości z polietylenu (PE). Pięknie imituje naturalne drzewko! Dzięki zagęszczeniu koron i wykorzystaniu dużej ilości tipsów z krótkimi igłami choinka zachowała doskonałe proporcje i zbieżność.
658,75  775,00 
Pozostały czas
Inuri Inuri 2
 • -15%

Inuri

CHEN 5
5 Recenzje
Inuri to najwęższa choinka PCV na polskim rynku! Dzięki zagęszczeniu koron i wykorzystaniu dużej ilości tipsów choinka zachowała doskonałe proporcje i zbieżność typową dla choinek kolumnowych. Gałązki z miękkimi, elastycznymi i odpornymi na zgniecenie tipsami zintegrowane są z pniem za pomocą specjalnych zawiasów.
250,75  295,00 
Pozostały czas
Manuri Manuri 2
 • -15%

Manuri

CHEN-2/6
1 Recenzje
Nowoczesna choinka w klasycznej formie! Wykonana w całości z jednolitej folii PCV. Gęsta, pozbawiona prześwitów z gałązkami opadającymi do podłogi i zakrywającymi stojak. Wykonana z miękkich, elastycznych i ładnie przyciętych tipsów przymocowanych gustownymi omotkami.
318,75  375,00 
Pozostały czas
Naturi
 • Wyprzedaż!
 • -35%

Naturi

PIN-31/5
1 Recenzje
   Klasyczna choinka, nawiązująca wyglądem do drzewka opartego na naturalnym, drewnianym pniu. Wykonana w całości z matowej, odpornej na zgniecenie folii PCV. Bardzo wąska i smukła   zmieści się w każdym zakamarku mieszkania. Zamocowane na stałe, ciemnozielone gałązki świetnie komponują się z brązowym pniem. Mimo swej prostoty choince Naturi trudno...
143,00  220,00 
Victoria Victoria 2
 • -15%

Victoria

CLA 1
Choinka na pniu Victoria. Górna część choinki wykonana jest z folii PCV i wsparta na naturalnym sosnowym pniu. Całość osadzona jest w gustownej, owiniętej dekoracyjnym materiałem donicy. Choinki występują w różnych wysokościach oraz na pniach różnej średnicy.
127,50  150,00 
Pozostały czas
Vesta Lux Vesta Lux 2
 • -15%

Vesta Lux

CLA 4
Choinka na pniu Vesta Lux wykonana w technologii hybrydowej z gałązek PVC oraz nowoczesnych tipsów PE. Pień wykonany jest z naturalnej gałęzi sosnowej. Całość osadzona jest w gustownej, owiniętej dekoracyjnym materiałem donicy. Choinki występują w różnych wysokościach.
357,00  420,00 
Pozostały czas
Pokazano 1-24 z 30 pozycji

Kategoria Luxury obejmuje samorozkładające się choinki sztuczne wykonane w 100% z polietylenu (PE). Cechują się niespotykaną ilością bardzo dekoracyjnych tipsów! To zarazem najbardziej zaawansowane technologicznie choinki na świecie! Absolutny hi-tech!

Kategoria Prestige zawiera samorozkładające się sztuczne choinki wykonane w technologii hybrydowej. Do produkcji wykorzystano bardzo dekoracyjne tipsy PE, imitujące naturalne gałązki oraz tipsy PCV wypełniające choinkę od środka i zapobiegające powstawaniu prześwitów. Choinki z tej kategorii cechuje wyjątkowa dekoracyjność i zróżnicowanie formy.

W skład kategorii Premium wchodzą sztuczne choinki wykonane w całości z PCV. Pomimo zastosowania tańszego materiału, konstrukcyjnie nie różnią się od znacznie droższych drzewek z kategorii Prestige i Luxury. Wszystkie choinki posiadają gałązki mocowane na zawiasach (samoroskładające się), tipsy mocowane gustownymi omotkami, metalowy pień oraz solidne stojaki.

Kategoria Standard to najtańsze, budżetowe choinki wytwarzane według tradycyjnej technologii, charakteryzującej się gałęziami przytwierdzonymi na stałe do pnia. Choinki wykonane są z jednolitej folii PCV i posiadają niewielką ilość tipsów. Doskonale łączą przyzwoitą jakość z niską ceną.

Choinki na pniu to alternatywa zarówno dla klasycznych choinek sztucznych, jak i choinek naturalnych. Górna część choinki wykonana jest z folii PCV i wsparta na oryginalnym sosnowym pniu. Całość osadzona jest w gustownej, owiniętej dekoracyjnym materiałem donicy.

W kategorii Ozdoby świąteczne prezentujemy nowoczesne dekoracje w kształcie kwiatów i gałązek. Stworzone głównie z myślą o przystrajaniu choinek sztucznych i różnego rodzaju stroików. Można je również wykorzystywać do przystrajania wnętrz mieszkań.

Nowoczesne, energooszczędne oświetlenie LED jest nieodłącznym elementem zdobienia każdej choinki. Oferujemy zestawy dopasowane do wszystkich choinek, dostępne w różnych długościach i kolorach.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zaznaczając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na używanie plików cookies zbieranych w ramach korzystania ze strony internetowej Administratora. W „Polityce cookies” oraz „Polityce Prywatności” znajdziesz informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych w zakresie używania plików cookies.