Choinki sztuczne

Celustis

CHEN-3/6
5 Recenzje
Referencyjny model choinki 100% PE wyróżniony na międzynarodowych targach Asia World-Expo w Hongkongu!! Absolutny top w swojej klasie! Jedna z najdoskonalszych imitacji naturalnego drzewka! Wykonana z tysięcy drobnych, elastycznych tipsów PE. Bardzo gęsta o doskonałej proporcji. 
1 265,00 
Nuria
 • Wyprzedaż!
 • -20%

Nuria

CHEN 6
2 Recenzje
Nowość 2018/2019! Nowoczesna choinka w klasycznej formie! Wykonana w całości z jednolitej folii PCV. Gęsta, pozbawiona prześwitów z gałązkami opadającymi do podłogi i zakrywającymi stojak. Wykonana z miękkich, elastycznych i ładnie przyciętych tipsów przymocowanych gustownymi omotkami.
328,00  410,00 

Aurelis

CLA 16
Choinka Aurelis
1 580,00 

Tesiria

PIN-13/5
10 Recenzje
Unikalna choinka o niespotykanym wykończeniu gałązek wyróżniona na Asia World-Expo w Hongkongu! Stylizowana na wzór naturalnej choinki wygląda niesamowicie! Posiada dwukolorowe tipsy polietylenowe imitujące młode odrosty. Zakończenia gałązek skierowane w dół sprawiają wrażenie odkształconych pod naporem śniegu...
580,00 

Antares

CLA 14
Choinka Antares
1 280,00 

Dialuna

CLA 13
Choinka Dialuna
1 170,00 

Arossis

PIN-11/5
7 Recenzje
 Ta przepiękna choinka od początku jest postrzegana jako najbardziej uniwersalna choinka dla wymagających! Czysta, klasyczna linia, doskonała zbieżność, ponadczasowy design i najlepszej jakości materiały dają w efekcie choinkę, którą każdy się zachwyca!
620,00 

Ceres

CLA 10
Choinka Ceres
690,00 

Cedika

CLA 11
Choinka Cedika
690,00 

Renevis

CLA 18
Choinka Renevis
790,00 

Querra

CLA 12
Choinka Querra
420,00 

Aravis

CLA 15
Choinka Aravis
1 170,00 

Lavella

CHEN 10
1 Recenzje
Nowość 2018/19!  Lavella to wyjątkowa, całkowicie ośnieżona choinka. Posiada niespotykane wykończenie gałązek imitujące naturalny, zmrożony śnieg. Do produkcji wykorzystano dwa rodzaje tipsów: efektowne, płaskie PE na zakończeniach gałązek oraz PCV wypełniające choinkę od środka i zapobiegające powstawaniu prześwitów.
570,00 

Soltis

PIN-5/5
9 Recenzje
Soltis to absolutny top na polskim rynku! Bezkompromisowa choinka skierowana do najbardziej wymagających Klientów! Najlepszy wybór do okazałego salonu, holu, kancelarii czy gabinetu prezesa! Szeroka, okazała choinka w stylu amerykańskim z gałązkami dotykającymi podłogi. 
1 070,00 
Tossa Tossa 2
 • -10%

Tossa

CHEN 7
1 Recenzje
Nowość 2018/2019! Tossa to model popularnej grupy choinek nawiązujących swoim wyglądem do naturalnych choinek. Posiada ciekawie zaprojektowane gałązki, których polietylenowe zakończenia wyprowadzone są poza zasadniczą bryłę choinki.
621,00  690,00 
Time left
Nessi Nessi 2
 • -10%

Nessi

CHEN 1
3 Recenzje
Nowość 2017/18! Nessi to doskonała imitacja naturalnego świerka! Jest dopracowana w najdrobniejszych szczegółach! Szerokość, gęstość, układ gałęzi, odstępy między koronami, kolor, a nawet owijka na pniu imitująca naturalne drewno - to wszystko do złudzenia przypomina leśną choinkę.
486,00  540,00 
Bonali Bonali 2
 • Wyprzedaż!
 • -20%

Bonali

PIN-4/5
5 Recenzje
Bonali to najwęższa choinka polietylenowa na polskim rynku! Spełnienie marzeń właścicieli wąskich mieszkań! Mimo niewielkiej średnicy zachowała odpowiedni profil. Polietylenowe zakończenia gałązek wyprowadzone są poza zasadniczą bryłę choinki. Mają jaśniejszy kolor imitujący młode odrosty...
Ostatnie sztuki w magazynie
332,00  415,00 

Savona

CLA 9
Choinka Savona
330,00 

Sayra

CHEN 8
2 Recenzje
Unikalna, samorozkładająca się choinka wykonana w całości z polietylenu (PE). Pięknie imituje naturalne drzewko! Dzięki zagęszczeniu koron i wykorzystaniu dużej ilości tipsów z krótkimi igłami choinka zachowała doskonałe proporcje i zbieżność.
775,00 
Inuri Inuri 2
 • Wyprzedaż!
 • -20%

Inuri

CHEN 5
5 Recenzje
Nowość! Inuri to najwęższa choinka PCV na polskim rynku! Dzięki zagęszczeniu koron i wykorzystaniu dużej ilości tipsów choinka zachowała doskonałe proporcje i zbieżność typową dla choinek kolumnowych. Gałązki z miękkimi, elastycznymi i odpornymi na zgniecenie tipsami zintegrowane są z pniem za pomocą specjalnych zawiasów.
236,00  295,00 
Manuri Manuri 2
 • Wyprzedaż!
 • -20%

Manuri

CHEN-2/6
1 Recenzje
Nowość 2017/18! Nowoczesna choinka w klasycznej formie! Wykonana w całości z jednolitej folii PCV. Gęsta, pozbawiona prześwitów z gałązkami opadającymi do podłogi i zakrywającymi stojak. Wykonana z miękkich, elastycznych i ładnie przyciętych tipsów przymocowanych gustownymi omotkami.
300,00  375,00 
Naturi
 • Wyprzedaż!
 • -50%

Naturi

PIN-31/5
1 Recenzje
   Klasyczna choinka, nawiązująca wyglądem do drzewka opartego na naturalnym, drewnianym pniu. Wykonana w całości z matowej, odpornej na zgniecenie folii PCV. Bardzo wąska i smukła   zmieści się w każdym zakamarku mieszkania. Zamocowane na stałe, ciemnozielone gałązki świetnie komponują się z brązowym pniem. Mimo swej prostoty choince Naturi trudno...
110,00  220,00 

Victoria

CLA 1
Choinka na pniu Victoria. Górna część choinki wykonana jest z folii PCV i wsparta na naturalnym sosnowym pniu. Całość osadzona jest w gustownej, owiniętej dekoracyjnym materiałem donicy. Choinki występują w różnych wysokościach oraz na pniach różnej średnicy.
150,00 

Vesta Lux

CLA 4
Choinka na pniu Vesta Lux wykonana w technologii hybrydowej z gałązek PVC oraz nowoczesnych tipsów PE. Pień wykonany jest z naturalnej gałęzi sosnowej. Całość osadzona jest w gustownej, owiniętej dekoracyjnym materiałem donicy. Choinki występują w różnych wysokościach.
420,00 
Pokazano 1-24 z 30 pozycji

Kategoria Luxury obejmuje samorozkładające się choinki sztuczne wykonane w 100% z polietylenu (PE). Cechują się niespotykaną ilością bardzo dekoracyjnych tipsów! To zarazem najbardziej zaawansowane technologicznie choinki na świecie! Absolutny hi-tech!

Kategoria Prestige zawiera samorozkładające się sztuczne choinki wykonane w technologii hybrydowej. Do produkcji wykorzystano bardzo dekoracyjne tipsy PE, imitujące naturalne gałązki oraz tipsy PCV wypełniające choinkę od środka i zapobiegające powstawaniu prześwitów. Choinki z tej kategorii cechuje wyjątkowa dekoracyjność i zróżnicowanie formy.

W skład kategorii Premium wchodzą sztuczne choinki wykonane w całości z PCV. Pomimo zastosowania tańszego materiału, konstrukcyjnie nie różnią się od znacznie droższych drzewek z kategorii Prestige i Luxury. Wszystkie choinki posiadają gałązki mocowane na zawiasach (samoroskładające się), tipsy mocowane gustownymi omotkami, metalowy pień oraz solidne stojaki.

Kategoria Standard to najtańsze, budżetowe choinki wytwarzane według tradycyjnej technologii, charakteryzującej się gałęziami przytwierdzonymi na stałe do pnia. Choinki wykonane są z jednolitej folii PCV i posiadają niewielką ilość tipsów. Doskonale łączą przyzwoitą jakość z niską ceną.

Choinki na pniu to alternatywa zarówno dla klasycznych choinek sztucznych, jak i choinek naturalnych. Górna część choinki wykonana jest z folii PCV i wsparta na oryginalnym sosnowym pniu. Całość osadzona jest w gustownej, owiniętej dekoracyjnym materiałem donicy.

W kategorii Ozdoby świąteczne prezentujemy nowoczesne dekoracje w kształcie kwiatów i gałązek. Stworzone głównie z myślą o przystrajaniu choinek sztucznych i różnego rodzaju stroików. Można je również wykorzystywać do przystrajania wnętrz mieszkań.

Nowoczesne, energooszczędne oświetlenie LED jest nieodłącznym elementem zdobienia każdej choinki. Oferujemy zestawy dopasowane do wszystkich choinek, dostępne w różnych długościach i kolorach.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Trwa aktualizacja asortymentu. Zapraszamy od 1 października.

Ta strona internetowa wykorzystuje pliki Cookies (tzw. ciasteczka).