O firmie

Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas, który z uśmiechem spędzamy w rodzinnym gronie. I choć w grudniowe wieczory to właśnie nasi bliscy są dla nas najważniejsi, czym byłyby święta bez pięknie ozdobionej choinki? Od 1995 roku pomagamy Polakom budować w domach i mieszkaniach świąteczny nastrój. Nasze choinki sztuczne wywołują uśmiech na twarzach dorosłych i dzieci, a to na tym najbardziej nam zależy.

Zaufaj doświadczeniu i pasji

Choinka ośnieżona białymi płatkami to marzenie wielu osób. Dobrze wiemy, jak je zrealizować. Jesteśmy liderem internetowej sprzedaży pięknych i ekskluzywnych sztucznych choinek, które co roku zdobią tysiące polskich mieszkań. Naszemu doświadczeniu i pasji ufają kolejne rodziny. Teraz i Ty możesz do nich dołączyć.

Gdzie kryje się sukces naszych sztucznych drzewek? Stawiamy tylko na produkty najwyższej jakości. Wiele razy zachwycałeś się filmowymi choinkami ze Stanów Zjednoczonych i Kanady? W naszej ofercie znajdziesz dokładnie takie same drzewka. Jakość naszych produktów potwierdzają także nagrody i wyróżnienia, jakie otrzymują na prestiżowych targach całego świata. Znajdziesz wśród nich między innymi drzewka, które doceniono nawet w czasie targów Asia World-Expo w Hongkongu.

Choinki sztuczne to nasza specjalność. Dzięki temu potrafimy odróżnić wysokiej jakości dekoracyjny produkt od drzewek gorszego sortu. Decydując się na nasze usługi masz pewność, że się nie zawiedziesz. Sztuczne choinki nie mają przed nami tajemnic.

Choinki na Twoją kieszeń

Najwyższa jakość oferowanych produktów nie jest jednak jedynym powodem, który przyciąga do nas tłumy klientów. Drugim są atrakcyjne ceny. Osiągamy je dzięki minimalizacji kosztów. Wyznajemy zasadę “z kontenera wprost do klienta”, co pozwala Ci zaoszczędzić nawet 60 procent. Nasze ceny są znacznie niższe od konkurencji. A zaoszczędzone pieniądze możesz wydać na świąteczne prezenty.

Nasz sklep internetowy otwiera przed Tobą niezwykłe możliwości. U nas każdy znajdzie coś dla siebie, w ofercie mamy bowiem wiele rodzajów sztucznych choinek. Jedne to modele, które od lat przyciągają klientów, inne - choinki na pniu zaprojektowane w zgodzie z najnowszymi trendami. A to wszystko bez wychodzenia z domu. Co roku marzłeś stojąc w kolejce po żywą choinkę? Z nami zamówisz ją z ciepłego fotela i wybierzesz odpowiedni rozmiar, bez względu na to, czy interesują Cię choinki sztuczne 200 cm, czy nieco mniejsze drzewka. Współpracujemy z firmą kurierską, która dostarczy choinkę wprost pod Twoje drzwi.

Pozycja lidera na rynku zobowiązuje. Nasze choinki sztuczne to najlepsze produkty w przystępnych cenach. Wybierz coś dla siebie i zaufaj marce, którą pokochały tysiące Polaków.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.