Arossis
Arossis
Arossis
Arossis
Arossis
Arossis
Arossis
Arossis
  • -15%
Świerk Arossis
Arossis
Arossis
Arossis
Arossis
Arossis
Arossis
Arossis
Arossis

Świerk Arossis

7 Recenzje
CHEN 11/5
595,00  700,00  -15%
Brutto

 Ta przepiękna choinka od początku jest postrzegana jako najbardziej uniwersalna choinka dla wymagających! Czysta, klasyczna linia, doskonała zbieżność, ponadczasowy design i najlepszej jakości materiały dają w efekcie choinkę, którą każdy się zachwyca!

Wysokość
  • 1,50 m
  • 1,80 m
  • 2,20 m
  • 2,50 m

 

Bezpieczne i szybkie płatności zapewnia Przelewy24

 

Darmowa dostawa od 500 zł

Ta przepiękna choinka od początku jest postrzegana jako najbardziej uniwersalna choinka dla wymagających! Czysta, klasyczna linia, doskonała zbieżność, ponadczasowy design i najlepszej jakości materiały dają w efekcie choinkę, którą każdy się zachwyca! Nowy Arossis na sezon 2019 ma piękną, bardzo gęstą bryłę, pozbawioną jakichkolwiek prześwitów. Choinka posiada dwa rodzaje tipsów: ciemniejsze PCV, które znajdują się bliżej pnia i stanowią wypełnienie choinki, oraz delikatne tipsy polietylenowe, stanowiące zakończenia gałązek. Polietylenowe gałązki mają nieco żywszą barwę imitującą świeże odrosty. Choinka nie posiada klasycznego czubka, dzięki czemu można ją przystrajać na całej wysokości. Jeśli nie wiesz na jaką choinkę się zdecydować, wybierz Arossisa. To nasza bardzo mocna rekomendacja!

Najważniejsze cechy:

Wysokość Cena Tipsy Średnica* Karton Waga Dostępność
 1,50m  700zł 1864 100cm 117x28x33 9,5kg Dostępny
 1,80m  900zł 2552  120cm 117x33x38 12,8kg Dostępny
 2,20m  1160zł 3832  140cm 127x38x43 18,9kg Niedostępny
 2,50m  1700zł 5328  160cm 132x43x53 25,9kg Dostępny

* Wartość uśredniona między największą i najmniejszą średnicą jaka jest fizycznie możliwa do uzyskania.

- Choinka samorozkładająca się

Nowatorski system mocowania gałązek na zawiasach umożliwiający błyskawiczne rozłożenie wszystkich gałązek na raz. Po ustawieniu choinki na stojaku gałązki same opadną i poziomują się, zachowując równe odstępy między sobą. Analogicznie sytuacja wygląda podczas pakowania - wystarczy odwrócić choinkę, a gałązki same opadną i ułożą się wzdłuż pnia.  Warto podkreślić, że choinki z gałązkami na zawiasach po kolejnym wyjęciu z kartonu są praktycznie od razu gotowe do przystrajania. Nie trzeba tracić czasu na ich rozkładanie i modelowanie.

Zobacz na poniższym filmie jak rozkładać i modelować przykładową choinkę samorozkładającą się:

- Tipsy

Podstawowym czynnikiem określającym klasę choinki są tipsy. To główne kryterium, którym należy się kierować przy wyborze choinki. Im jest ich więcej tym choinka lepiej się prezentuje, jest gęstsza i daje większą swobodę modelowania. Z ilością tipsów wiążą się bezpośrednio dwie najważniejsze cechy choinki – stopień zagęszczenia, oraz łatwość modelowania. Choinkę można opisywać na różne sposoby, ale tylko ilość tipsów jest porównywalnym wyznacznikiem matematycznym. W tej materii rozbieżności są bardzo duże. Klasyczna choinka polskiej produkcji o wysokości 2,20m posiada około 180-220 tipsów, podczas gdy wysokiej klasy choinki z naszej oferty w tym samym rozmiarze mają od 900 do ponad 5000 tipsów!

Arossis - ilość tipsów:

1,50m - 1864 tipsy,

1,80m - 2552 tipsy,

2,15m - 3832 tipsy,

2,50m - 5328 tipsów.

- Gałązki polietylenowe (PE)

Polietylen to miękki, przyjemny w dotyku i bardzo elastyczny materiał. Jest całkowicie odporny na odkształcenia, zgniecenie, zmienne temperatury, wilgoć, itp. Tipsy wykonane z tego materiału są już fabrycznie wymodelowane, co znacznie przyspiesza i ułatwia rozkładanie choinki. Gałązki wykonane z polietylenu są najlepszą imitacją naturalnych gałązek.

- Metalowy stojak

Od jakości stojaka zależy stabilność choinki. Stojaki plastikowe zazwyczaj nie nadają się do stosowania w choinkach wyższych niż 2,2m i cięższych niż 7kg. Stojaki stosowane w naszych choinkach wykonane są bardzo solidnie z metalowych rurek wzmocnionych dodatkowo zastrzałami ze sztywnego drutu. Pień choinki osadzony jest w stożkowo zakończonej tulei i przykręcony metalowymi śrubami motylkowymi, umożliwiając precyzyjne ustawienie choinki w pionie. Tak wykonane stojaki są niezwykle stabilne i doskonale radzą sobie nawet z największymi (3,0m) i najcięższymi choinkami (50kg).

- Omotki

Omotki to specjalne nici służące do mocowania tipsów do gałązki. W klasycznych choinkach krajowej produkcji mocowanie tipsów odbywa się za pomocą zwykłego drutu. Wygląda to bardzo nieestetycznie i stwarza niebezpieczeństwo skaleczenia się podczas modelowania gałązek. W wysokiej klasy choinkach tipsy mocowane są za pomocą estetycznych omotek. Dzięki nim gałązki wyglądają bardzo efektownie a tipsy są bardzo solidnie osadzone.

- Szeroki zakres modelowania

Wysokiej klasy choinki cechują się wyjątkowo dużym zakresem modelowania. Jest to efekt specjalnej konstrukcji gałązek. Rdzeń gałązki wykonany jest ze sztywnego drutu, do którego przytwierdzone są elastyczne tipsy. Dzięki temu średnicę większości choinek można modelować w zakresie +/- 20%. Zmniejszając średnicę choinki zwiększamy jej stopień zagęszczenia, natomiast zwiększając średnicę (obwód) sprawiamy, że choinka staje się rzadsza.

 - Technologia hybrydowa

Nowoczesna metoda produkcji choinek polegająca na wykorzystaniu do produkcji kilku tworzyw sztucznych. Najczęściej stosowanym połączeniem jest użycie folii PCV i polietylenu (PE). Wewnętrzna część gałązek (znajdująca się bliżej pnia) wykonana jest z matowej folii PCV ciętej na drobne paseczki. Jej zadaniem jest wypełnienie choinki od wewnątrz zapobiegając powstawaniu prześwitów. Zewnętrzna część gałązek wykonana jest zazwyczaj z estetycznych tipsów polietylenowych, mających za zadanie imitowanie naturalnej gałązki. Często tipsy te są dwukolorowe na podobieństwo świeżych odrostów. Dodatkową cechą technologii hybrydowej jest stosowanie różnej długości igieł, oraz różnych kolorów - odcienie zieleni. Głównym celem jest zwiększenie walorów estetycznych, zapobieganie powstawaniu prześwitów, oraz zwiększenie możliwości modelowania choinek.

- Zdjęcia

W galerii prezentowane są zazwyczaj dwa zdjęcia każdej choinki. Pierwsze przedstawia profesjonalnie wymodelowaną choinkę przygotowaną przez zawodowych stylistów. To prezentacja w pełnej okazałości (bryła, zbieżność, proporcje, itp). Tak będzie wyglądała choinka po odpowiednim wymodelowaniu. Zdjęcie to jest wykonane w studio fotograficznym. Ze względu na specyficzne warunki oświetleniowe (m.in. bardzo mocne, szczegółowe oświetlenie, nieosiągalne w warunkach domowych) zdjęcia te mogą być obarczone pewnymi przekłamaniami kolorystycznymi. Aby uniknąć nieporozumień prezentujemy drugie zdjęcie przedstawiające zbliżenie choinki. To amatorskie zdjęcie wykonane w naszym sklepie z wykorzystaniem światła zastanego (czyli normalnych lamp sufitowych z żarówkami energooszczędnymi, które są najczęściej spotykanym rodzajem oświetlenia). Przedstawia ono możliwie najdokładniej detale prezentowanej choinki - gałązki, igiełki, ozdoby. Dodatkowe zdjęcia to fotografie przesłane przez naszych Klientów i zaprezentowane na naszym facebookowym fanpage. Są to choinki udekorowane i zazwyczaj prezentują styl i preferencje dekoracyjne ich właścicieli. Proszę jednak pamiętać, że na ostateczny efekt składa się wiele czynników, m.in. rodzaj i wielkość zakupionej choinki, zdolności manualne czy zaangażowanie i czas jaki poświęcamy na jej rozłożenie. Bardzo istotne jest też światło, w którym będziemy oglądać choinkę, szczególnie jego intensywność i temperatura barwowa. Trudno bowiem oczekiwać, że choinka oglądana w świetle domowym będzie prezentowała się identycznie jak ta w studio fotograficznym, oświetlona zestawem profesjonalnych lamp.

Wszystkie choinki są fabrycznie nowe, zapakowane w kartony.

Choinki należy we własnym zakresie poskładać w całość i wymodelować.

Zdjęcie poglądowe przedstawia choinkę 2,15m.

Wysokość choinek podawana jest wraz ze stojakiem +/- 5cm.

7 Recenzje

choinka ma piękne kontrastowe zakończenia gałązek, ładnie wyglądające spod ozdób. środek choinki bardzo ciemny, w ogóle niewidoczny po przystrojeniu. gęsta, żadnych prześwitów. bardzo przydatny okazał się film instruktażowy.
on

Choinke kupiłem 3 tygodnie temu. Or azu ja rozłozyłem i wymodelowałem. Po 3 tygodniach choinka wygląda na bardziej gęstą. Igiełki się rozporostowały i wypełniły ją od środka. Gałązki na zawiasach to bardzo dobry patent. Wszystko jest na tym poziomie co trzeba, nic nie opada nawet po powieszeniu cięższych ozdób. Pierwsza warstwa gałązek znajduje sie na takiej wysokości, że bez problemu mozna na niej powiesić ozdoby, które wiszą na gałązkach a nie leżą na podłodze. Można tez zmieścić prezenty lub szopkę. Jedynie karton mógby być nieco większy. Ogólnie choinka spoko :)
on

choinka warta swoejej c eny prosta w rozkładaniu i modelowaniu bardzo pomocny film instruktażowy. polecam sklep. bardzo dobry kontakt telefoniczny
on

Choinka bardzo ładna, podobnie zresztą jak pozostałe. Ja jednak chciałem o czymś innym… Blisko dziesięć lat temu kupiłem w sklepie e-choinki swoją pierwszą sztuczną choinkę. Nazywała się Królowa Śniegu i jak na owe czasy (rok 2006) nie miała sobie równych! Choinka miała wyjmowane gałązki mocowane na hakach. Były one mocowane w plastikowych pierścieniach i zapewniały stabilny montaż. W ubiegłym roku podczas zabawy sylwestrowej jeden z gości przewrócił nasza choinkę, co spowodowało wyłamanie się jednego z pierścieni mocujących gałązki. We wrześniu zadzwoniłem do sklepu e-choinki i zapytałem o możliwość zdobycia podobnego pierścienia. Bez niego choinki nie udałoby się już uratować. Pan, który odebrał telefon powiedział, że choinka od kilku lat nie jest już produkowana i części do niej są już raczej nie do zdobycia. Poprosił jednak o pozostawienie namiarów i obiecał, że się odezwie. Po kilku dniach zadzwonił z informacją, że zdobył pierścień do mojej choinki. Po kolejnych 2-3 dniach otrzymałem interesujący mnie element. I to zupełnie za darmo! Byłem naprawdę zaskoczony, bo dawno nie spotkałem się z taką życzliwością ze strony sklepu. Kolejną choinkę do nowego domu również zakupię w tym sklepie. Szczerze rekomenduje ten sklep i ludzi tam pracujących!
on

SUPER
Choinka jak prawdziwa, to proste stwierdzenie odzwiercidla radość po jej ubraniu. Wyglądała cudownie, budziła zazdrość u innych. Ciekawy uklad gałązek i igliwia, jak w rzeczywistości. Mimo, że miała tylko 1,55m. I jeszcze jedno, miła obługa telefoniczna i wyrozumialość w procedurach zamiawiania. Dobre rady. Polcam i choinkę i FIRMĘ.
on

piękna choinka
Widziałam tę choinkę u znajomych i nie mogłam się nadziwić! Jest po prostu zniewalająca! Niestety, gdy zdecydowałam się na zakup duże rozmiary nie były już dostępne. Pozostaje czekac do następnego sezonu :)
on

Przepiękna choinka!
Choinka jest naprawdę piękna! W rzeczywistości wygląda lepiej niż na zdjęciu. Jest bardzo gęsta, niezbyt rozłożysta i bardzo stabilnie stoi. Gałązki miłe w dotyku, wykonane z porządnego materiału, solidnie i estetycznie zmontowane. Rewelacyjny sposób mocowania gałązek na zawiasach - wystarczy choinkę postawić na podłodze a gałązki same się rozłożą! Drzewko warte swojej ceny. Szczerze polecam!
on

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zaznaczając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na używanie plików cookies zbieranych w ramach korzystania ze strony internetowej Administratora. W „Polityce cookies” oraz „Polityce Prywatności” znajdziesz informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych w zakresie używania plików cookies.