Naretti
Naretti
Naretti
Naretti
Naretti
Naretti
Naretti
 • -5%
Naretti
Naretti
Naretti
Naretti
Naretti
Naretti
Naretti

Naretti

Wysyłka: 24 h
2 850,00 zł 3 000,00 zł -5%
Brutto

Na sezon 2021 kategoria Luxury została wzbogacona o kolejną pozycję. Świerk Naretti powstał w oparciu o tipsy wykorzystane w innym naszym modelu - Soltis. Choinkę tą cechuje wyjątkowa jednolitość. Tipsy w kolorze stłumionej zieleni na całej długości posiadają ten sam odcień, zaś igiełki rozchodzące się promieniście w okół osi tipsa ułatwiają modelowanie gałązek. Jeśli cenisz sobie prostotę pozbawioną udziwnień, połączoną z doskonałą jakością, Świerk Naretti może być dla Ciebie najlepszym wyborem!

Wysokość
 • 2,20 m
 • 2,50 m

 

Bezpieczne i szybkie płatności zapewnia Przelewy24

 

Darmowa dostawa od 500 zł

 

Choinka Naretti - poczuj wyjątkową magię świąt Bożego Narodzenia Wybierz najbardziej zaawansowaną technologię połączoną z pięknem i prostotą!

Świerk Naretti zapewni świąteczny klimat w Twoim mieszkaniu! To nowoczesne drzewko stworzone na miarę XXI wieku, którego wygląd został podkreślony, dzięki pjednolitym gałązkom. Każda z nich posiada ten sam odcień, tak aby choinka możliwie najbardziej imitowała naturalne drzewko.

Dlaczego wybrać akurat świerk Naretti?

 • Jest to bardzo gęsta choinka, dzięki czemu wygląda elegancko i nie widać prześwitów pomiędzy poszczególnymi gałązkami. Decydując się na świerka Naretti, możesz mieć pewność, że drzewko będzie mylone ze swoim naturalnym odpowiednikiem.
 • Tipsy odpowiadają za łatwość w modelowaniu drzewka oraz wpływają na jego zagęszczenie. Większa ilość tipsów będzie zatem w znacznym stopniu poprawiać wygląd choinki, dzięki czemu stanie się on jeszcze bardziej oryginalny i naturalny. Drzewko Naretti ma znacznie więcej tipsów niż inne choinki dostępne na polskim rynku.
 • Tipsy z igiełkami promieniście rozchodzącymi się od osi zwiększają gęstość choinki, zapobiegając powstawaniu prześwitów.
 • Świerk Naretti to produkt światowego formatu. Zaliczany jest do klasy Luxury, która oznacza drzewka produkowane z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Dzięki temu każdy może być pewien, że zakupiona choinka zachowa swój idealny wygląd na wiele lat, a my przez lata będziemy niezwykle zadowoleni z tego wyboru.
 • Naretti to bożonarodzeniowe drzewko samorozkładające się, dlatego wszystkie gałązki rozkładane są jednocześnie. Zaawansowany technologicznie system montażu gałązek na specjalnych zawiasach powoduje, że po rozpakowaniu drzewka z opakowania i postawieniu na stojaku, wszystkie elementy poziomują się bez naszej pomocy. Zyskujemy w ten sposób cenny czas, a zaoszczędzoną energię możemy spożytkować na inne przedświąteczne obowiązki. Zobacz jak rozkładać choinkę.
 • Drzewko posiada omotki, czyli specjalne nici, za pomocą których tipsy mocowane są do głównej gałęzi.
 • Świerk Naretti to produkt polski – staramy się dokładnie sprawdzić każde drzewko, które trafia do sprzedaży. Jakość jest dla nas zdecydowanie ważniejsza niż ilość, dlatego choinka dostępna jest w ograniczonej ilości sztuk.
 • Jest to produkt na wiele lat, dzięki wykorzystaniu wyłącznie tipsów wykonanych z polietylenu, czyli PE. Choinka jest zatem niezwykle trwała oraz odporna na uszkodzenia, wilgoć i wszelkie odkształcenia.
 • Świerk został wykonany przy użyciu nowoczesnych wtryskarek oraz zaawansowanych technologicznie pras termicznych, dzięki czemu wygląda jak żywy okaz.
 • Do drzewka został dołączony najwyższej jakości stojak. Mocne metalowe nóżki gwarantują stabilność choinki oraz pomagają ułożyć świerk w wybranej przez nas pozycji.

Kup niezwykłego świerka Naretti i zadbaj o świąteczny klimat w swoich czterech ścianach!

Charakterystyka

Wysokość Średnica Ilość tipsów Waga Stojak Wymiary kartonu Samorozkładająca
1,8m 120 cm 4035 13 kg metalowy 30x30x110 tak
2,2 m 138 cm 5735 16 kg metalowy 35x35x120 tak
2,5 m 160 cm 8885 24 kg metalowy 35x40x120 tak

Każda choinka pakowana jest do kartonu. Po otrzymaniu zamówienia, należy złożyć ją wedle zaleceń producenta oraz wymodelować w odpowiedni sposób.

Choinki standardowo wysyłane są w komplecie z metalowymi stojakami. Ozdobne skrzynie (widoczne na niektórych zdjęciach) dostępne są opcjonalnie za dopłatą i wysyłane oddzielnie. Zobacz stojaki.

Złóż zamówienie na Świerk Naretti już teraz!

No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Nowy sezon – stare ceny!

Na początku sezonu 2023 oferujemy towar z nowej dostawy po cenach z sezonu 2022!

Nie czekaj, skorzystaj z okazji już dzisiaj!