Świerk Inuri ośnieżony
Świerk Inuri ośnieżony
Świerk Inuri ośnieżony
Świerk Inuri ośnieżony
Świerk Inuri ośnieżony
Świerk Inuri ośnieżony
  • -20%
Świerk Inuri ośnieżony
Świerk Inuri ośnieżony
Świerk Inuri ośnieżony
Świerk Inuri ośnieżony
Świerk Inuri ośnieżony
Świerk Inuri ośnieżony

Świerk Inuri ośnieżony

Wysyłka: 24 h
952,00 zł 1 190,00 zł -20%
Brutto

Nowość 2022! W tym sezonie wprowadziliśmy do oferty choinkę Inuri w wersji ośnieżonej. Ta popularna choinka została całkowicie odświeżona i dostosowana do aktualnych trendów. Jest bardziej gęsta i posiada więcej gałązek i co najważniejsze, została pokryta sztucznym śniegiem. Inuri od początku była rozwiązaniem dla ciasnych mieszkań. Alternatywnie pełni też funkcję choinki do pokoju dziecięcego.

Wysokość
  • 2,20 m

 

Bezpieczne i szybkie płatności zapewnia Przelewy24

 

Darmowa dostawa od 500 zł

 

Ośnieżony świerk Inuri - sporo możliwości za rozsądną cenę!

Postaw na praktyczne rozwiązanie i wybierz choinkę, którą możesz postawić w każdym zakamarku.

Ośnieżona choinka Inuri sprawi, że Twoje święta będą wyjątkowe! Ten smukły model ma niespotykane proporcje. Jest wąski, a jednocześnie wysoki przy zachowaniu odpowiedniej zbieżności. Nawet najwyższy model nie przekracza jednego metra szerokości! Mimo niewielkiej średnicy i wykorzystaniu dużej ilości gałązek choinka zachowała gęstość typową dla klasycznych choinek.

Dlaczego warto zdecydować się na ośnieżoną choinkę Inuri?

  • To smukłe drzewko wprowadzi do mieszkania wyjątkowy klimat. Wąska korona sprawia, że możesz ustawić go w miejscu, w którym nie zmieści się klasyczna choinka.
  • Tipsy to najważniejszy element składowy każdej choinki. To dzięki nim drzewko staje się gęste i piękne. Im więcej takich elementów, tym oczywiście lepiej. Tipsy odpowiadają dodatkowo za łatwość modelowania choinki. Inuri mimo wąskiej bryły posiada ich zaskakująco dużo.
  • Drzewko posiada omotki, czyli specjalne nici, za pomocą których tipsy mocowane są do górnej gałęzi.
  • Choinka Inuri w wersji ośnieżonej została wyprodukowana z wykorzystaniem unikalnej technologii napylania gałązek bawełną. Z tego powodu wygląda bardzo elegancko oraz realistycznie. Podczas pierwszego użycia śnieg może delikatnie się kruszyć, jednak jest to całkowicie naturalne zjawisko. Kupując ten model z pewnością będziesz zadowolony w 100%, a dodatkowo wprowadzisz do swojego mieszkania cudowną świąteczną atmosferę!
  • To choinka, która ma krótkie gałązki i nie musisz jej długo rozkładać. Wystarczy, że wyjmiesz ją z opakowania i ułożysz we wcześniej wybranym miejscu. Oszczędzasz zatem sporą ilość czasu oraz swojej cennej przedświątecznej energii. Świerk należy tylko delikatnie wymodelować, tak aby nadać mu odpowiedni kształt. 
  • To choinka polskiego producenta, który dba o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Dzięki temu Twoje drzewko będzie cechowało się jakością oraz oryginalnością. Produkt wytwarzany jest bowiem jedynie w określonej ilości egzemplarzy. 
  • To produkt na wiele sezonów. Do jego wyprodukowania użyto bowiem jedynie wysokiej jakości materiałów, tak aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. 

Choinka występuje również w wersji całkowicie zielonej, bez śniegu.

Wybierz ośnieżoną choinkę Inuri i wprowadź do swojego mieszkania świąteczny klimat!

Charakterystyka

Wysokość Średnica Ilość tipsów Waga Stojak Wymiary kartonu Samorozkładająca
1,8 m 85 cm 754 4,85 kg metalowy 30x30x100 nie
2,2 m 95 cm 904 5,50 kg metalowy 30x30x120 nie

Każda choinka pakowana jest do tekturowego kartonu. Po jej otrzymaniu, wystarczy wyjąć drzewko z opakowania, ułożyć w wybranym miejscu i przyozdobić wedle własnego uznania. 

Nie czekaj, zamów już dziś wąską choinkę Inuri!

No reviews
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Nowy sezon – stare ceny!

Na początku sezonu 2023 oferujemy towar z nowej dostawy po cenach z sezonu 2022!

Nie czekaj, skorzystaj z okazji już dzisiaj!