Tesiria
Tesiria
Tesiria
Tesiria
Tesiria
Tesiria
  • -15%
Świerk Tesiria
Świerk Tesiria
Tesiria
Tesiria
Tesiria
Tesiria
Tesiria
Tesiria
Świerk Tesiria

Świerk Tesiria

10 Recenzje
PIN-13/5
493,00  580,00  -15%
Brutto

Unikalna choinka o niespotykanym wykończeniu gałązek wyróżniona na Asia World-Expo w Hongkongu! Stylizowana na wzór naturalnej choinki wygląda niesamowicie! Posiada dwukolorowe tipsy polietylenowe imitujące młode odrosty. Zakończenia gałązek skierowane w dół sprawiają wrażenie odkształconych pod naporem śniegu...

Wysokość
  • 1,50 m
  • 1,80 m
  • 2,20 m
  • 2,50 m

 

Bezpieczne i szybkie płatności zapewnia Przelewy24

 

Darmowa dostawa od 500 zł

Unikalna choinka o niespotykanym wykończeniu gałązek wyróżniona na Asia World-Expo w Hongkongu! Stylizowana na wzór naturalnej choinki wygląda niesamowicie! Posiada dwa rodzaje tipsów polietylenowych i foliowe tipsy PCV stanowiące wypełnienie choinki. Tipsy polietylenowe imitują młode odrosty. Zakończenia gałązek skierowane w dół sprawiają wrażenie odkształconych pod naporem śniegu. Gałązki dolnej korony dotykają podłogi zakrywając całkowicie stojak. Tesiria to nasza mocna rekomendacja!

Najważniejsze cechy:

Wysokość Cena Tipsy Średnica* Karton Waga Dostępność
 1,50m  580zł 1440  95cm 107x32x33 7,1kg Dostępny
 1,80m  1020zł 2058  120cm 117x37x38 12,2kg Dostępny
 2,20m  1160zł 2920  140cm 137x38x43 17,6kg Dostępny
 2,50m  1700zł 4252  160cm 142x43x52 24,6kg Dostępny

  * Wartość uśredniona między największą i najmniejszą średnicą jaka jest fizycznie możliwa do uzyskania.

- Choinka samorozkładająca się

Nowatorski system mocowania gałązek na zawiasach umożliwiający błyskawiczne rozłożenie wszystkich gałązek na raz. Po ustawieniu choinki na stojaku gałązki same opadną i poziomują się, zachowując równe odstępy między sobą. Analogicznie sytuacja wygląda podczas pakowania - wystarczy odwrócić choinkę, a gałązki same opadną i ułożą się wzdłuż pnia.  Warto podkreślić, że choinki z gałązkami na zawiasach po kolejnym wyjęciu z kartonu są praktycznie od razu gotowe do przystrajania. Nie trzeba tracić czasu na ich rozkładanie i modelowanie.

Zobacz na poniższym filmie jak rozkładać i modelować przykładową choinkę samorozkładającą się:

- Tipsy

Podstawowym czynnikiem określającym klasę choinki są tipsy. To główne kryterium, którym należy się kierować przy wyborze choinki. Im jest ich więcej tym choinka lepiej się prezentuje, jest gęstsza i daje większą swobodę modelowania. Z ilością tipsów wiążą się bezpośrednio dwie najważniejsze cechy choinki – stopień zagęszczenia, oraz łatwość modelowania. Choinkę można opisywać na różne sposoby, ale tylko ilość tipsów jest porównywalnym wyznacznikiem matematycznym. W tej materii rozbieżności są bardzo duże. Klasyczna choinka polskiej produkcji o wysokości 2,20m posiada około 180-220 tipsów, podczas gdy wysokiej klasy choinki z naszej oferty w tym samym rozmiarze mają od 900 do ponad 5000 tipsów!

Tesiria - ilość tipsów:

1,50m - 1440 tipsów,

1,80m - 2058 tipsów,

2,15m - 2920 tipsów,

2,50m - 4252 tipsy.

- Gałązki polietylenowe (PE)

Polietylen to miękki, przyjemny w dotyku i bardzo elastyczny materiał. Jest całkowicie odporny na odkształcenia, zgniecenie, zmienne temperatury, wilgoć, itp. Tipsy wykonane z tego materiału są już fabrycznie wymodelowane, co znacznie przyspiesza i ułatwia rozkładanie choinki. To przyszłościowy materiał, który z biegiem czasu zdominuje produkcję choinek, zastępując tradycyjną folię PCV. Gałązki wykonane z polietylenu są najlepszą imitacją naturalnych gałązek.

- Metalowy stojak

Od jakości stojaka zależy stabilność choinki. Stojaki plastikowe zazwyczaj nie nadają się do stosowania w choinkach wyższych niż 2,2m i cięższych niż 7kg. Stojaki stosowane w naszych choinkach wykonane są bardzo solidnie z metalowych rurek wzmocnionych dodatkowo zastrzałami ze sztywnego drutu. Pień choinki osadzony jest w stożkowo zakończonej tulei i przykracony metalowymi śrubami motylkowymi, umożliwiając precyzyjne ustawienie choinki w pionie. Tak wykonane stojaki są niezwykle stabilne i doskonale radzą sobie nawet z największymi (3,0m) i najcięższymi choinkami (50kg).

- Omotki

Omotki to specjalne nici służące do mocowania tipsów do gałązki. W klasycznych choinkach krajowej produkcji mocowanie tipsów odbywa się za pomocą zwykłego drutu. Wygląda to bardzo nieestetycznie i stwarza niebezpieczeństwo skaleczenia się podczas modelowania gałązek. W wysokiej klasy choinkach tipsy mocowane są za pomocą estetycznych omotek. Dzięki nim gałązki wyglądają bardzo efektownie a tipsy są bardzo solidnie osadzone.

- Szeroki zakres modelowania

Wysokiej klasy choinki cechują się wyjątkowo dużym zakresem modelowania. Jest to efekt specjalnej konstrukcji gałązek. Rdzeń gałązki wykonany jest ze sztywnego drutu, do którego przytwierdzone są elastyczne tipsy. Dzięki temu średnicę większości choinek można modelować w zakresie +/- 20%. Zmniejszając średnicę choinki zwiększamy jej stopień zagęszczenia, natomiast zwiększając średnicę (obwód) sprawiamy, że choinka staje się rzadsza.

 - Technologia hybrydowa

Nowoczesna metoda produkcji choinek polegająca na wykorzystaniu do produkcji kilku tworzyw sztucznych. Najczęściej stosowanym połączeniem jest użycie folii PCV i polietylenu (PE). Wewnętrzna część gałązek (znajdująca się bliżej pnia) wykonana jest z matowej folii PCV ciętej na drobne paseczki. Jej zadaniem jest wypełnienie choinki od wewnątrz zapobiegając powstawaniu prześwitów. Zewnętrzna część gałązek wykonana jest zazwyczaj z estetycznych tipsów polietylenowych, mających za zadanie imitowanie naturalnej gałązki. Często tipsy te są dwukolorowe na podobieństwo świeżych odrostów. Dodatkową cechą technologii hybrydowej jest stosowanie różnej długości igieł, oraz różnych kolorów - odcienie zieleni. Głównym celem jest zwiększenie walorów estetycznych, podniesienie odporności na zgniecenie igieł, oraz zwiększenie możliwości modelowania choinek.

- Zdjęcia

W galerii prezentowane są zazwyczaj dwa zdjęcia każdej choinki. Pierwsze przedstawia profesjonalnie wymodelowaną choinkę przygotowaną przez zawodowych stylistów. To prezentacja w pełnej okazałości (bryła, zbieżność, proporcje, itp). Tak będzie wyglądała choinka po odpowiednim wymodelowaniu. Zdjęcie to jest wykonane w studio fotograficznym. Ze względu na specyficzne warunki oświetleniowe (m.in. bardzo mocne, szczegółowe oświetlenie, nieosiągalne w warunkach domowych) zdjęcia te mogą być obarczone pewnymi przekłamaniami kolorystycznymi. Aby uniknąć nieporozumień prezentujemy drugie zdjęcie przedstawiające zbliżenie choinki. To amatorskie zdjęcie wykonane w naszym sklepie z wykorzystaniem światła zastanego (czyli normalnych lamp sufitowych z żarówkami energooszczędnymi, które są najczęściej spotykanym rodzajem oświetlenia). Przedstawia ono możliwie najdokładniej detale prezentowanej choinki - gałązki, igiełki, ozdoby. Dodatkowe zdjęcia to fotografie przesłane przez naszych Klientów i zaprezentowane na naszym facebookowym fanpage. Są to choinki udekorowane i zazwyczaj prezentują styl i preferencje dekoracyjne ich właścicieli. Proszę jednak pamiętać, że na ostateczny efekt składa się wiele czynników, m.in. rodzaj i wielkość zakupionej choinki, zdolności manualne czy zaangażowanie i czas jaki poświęcamy na jej rozłożenie. Bardzo istotne jest też światło, w którym będziemy oglądać choinkę, szczególnie jego intensywność i temperatura barwowa. Trudno bowiem oczekiwać, że choinka oglądana w świetle domowym będzie prezentowała się identycznie jak ta w studio fotograficznym, oświetlona zestawem profesjonalnych lamp.

Wszystkie choinki są fabrycznie nowe, zapakowane w kartony.

Choinki należy we własnym zakresie poskładać w całość i wymodelować.

Zdjęcie poglądowe przedstawia choinkę 2,15m.

Wysokość choinek podawana jest wraz ze stojakiem +/- 5cm.

10 Recenzje

Zachwycająca :)
Od miesiąca zastanawiałam się czy zamówić choinkę przez internet jednak postanowiłam osobiście pojechać i zobaczyć czy spełnia moje oczekiwania. Nie zawiodłam się...choinka cudowna. Bez wahania zdecydowałam się na zakup.. mimo wysokiej ceny warto ;) Jeśli chodzi o obsługę ...pełny profesjonalizm . Warto byłó pojechac z Krakowa.
on

amazing!
Mogę potwierdzić - choinka jest wymagająca do wymodelowania ale efekt jest niesamowity! Rozmiar 1,85, który początkowo kupiłam, wymieniłam na 2,45m i teraz dopiero widzę, że mam choinkę :)
on

Cudna choinka
Choinkę zakupiliśmy w sklepie stacjonarnym. Pięknie zaaranżowany sklepik, kameralna atmosfera, rzeczowe doradztwo, kominek oraz prześliczne choinki... Ma się ochotę wypić kawę przy kominku bo od razu człowiek złapie świątecznego ducha. CHOINKA CUDNA! Warta takiej ceny. Jak drzewko z lasu. Kolor i gałązki bardzo realistyczne.Polecam!
on

Niesamowita
Choinka jest niesamowita...Po otwarciu pudełka lekki szok.....budowa inna niż ,,zwykłe,, choinki które znamy...Ale po 2 godzinach pracy efekt jest extra...wygląda jak żywa.Niestety musiałem znów złożyć i zapakować do pudełka(jest dopiero listopad)Zwiększyła nieco swoje gabaryty i pewnie następnym razem owinę folią....Warta każdej złotówki ...polecam choinkę i sprzedawcę
on

tesiria
Choinkę kupiłam na miejscu w siedzibie firmy. mają ładny showroom i dużo choinek do wyboru. moim zdaniem Tesiria w rzeczywistości wygląda ładniej niz na zdjęciu. nie jest taka bardzo zielona i ma kolor zbliżony do prawdziwej choinki. choinka na lata
on

Tesiria 2,45m
Po kilku nieudanych próbach z konkurencją wreszcie udało mi się kupić choinkę zgodną z moimi oczekiwaniami! Nie będę chyba oryginalna gdy napiszę, że choinka mnie zachwyciła :) Pięknie wymodelowana z końcówkami gałązek zagiętymi w dół wygląda przepięknie i całkowicie zaspakaja moje oczekiwania. Świetny kontakt i bardzo rzeczowe doradztwo. Odnosi się wrażenie, że sprzedawca naprawdę chcę pomóc, a nie tylko opchnąć towar. Szczerze polecam!
on

ok
Choinka dotarła i jest bardzo ładna. Bardzo różni się od naszej starej choinki, jest dużo ładniejsza i wykonana z lepszego materiału.
on

coś niesamowitego!
Początkowo myślałem, że zdjęcia tej choinki to jakiś trik. Na pewno przeróbka w Photoshopie, ale dzieci się uparły, więc zamówiłem. Gdy choinka doszła trochę zaskoczyła mnie jej budowa - jakieś pręty, zawiasy, pierścienie jak w parasolu ogrodowym. Ale to bez znaczenia, bo jak dzieciaki choinkę rozłożyły to mało mi szczęka nie wypadła!!! To jest COŚ NIESAMOWITEGO! Tak pięknej choinki jak żyję nie widziałem! Nie ma żadnej przesady w pozostałych komentarzach. Ta choinka naprawdę jest zjawiskowa!
on

Normalnie nie mogę uwierzyć.
Długo się zastanawiałem ponieważ do najtańszych nie należy ale w końcu to święta ! Czego nie robi się dla żony, a i gwiazdka przyszła wieczorem podziękować :) Po rozłożeniu efekt jest piorunujący ! Nie zamierzam już kupować naturalnych bo nigdy nie będzie tak ładna ale nie za bardzo sztuczna jak większość. Konia z rzędem temu kto odróżni ją od prawdziwej. Warto przed rozkładaniem zadzwonić i stosować się do instrukcji sprzedającego - łatwiej, szybciej i dokładniej.
on

jak marzenie
Choinka jak marzenie! Jestem zachwycona! Gałązki jak z prawdziwego drzewka, nie do odróżnienia.
on

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zaznaczając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na używanie plików cookies zbieranych w ramach korzystania ze strony internetowej Administratora. W „Polityce cookies” oraz „Polityce Prywatności” znajdziesz informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych w zakresie używania plików cookies.