Jak ubrać choinkę? 6 pomysłów na 2023 rok

Nie wiesz, jak ubrać choinkę w tym roku? Zależy Ci jednak na modnym drzewku, które wniesie cudowną bożonarodzeniową magię do Twojego mieszkania? Szukasz więc ciekawych inspiracji? W takim razie świetnie się składa! W tym artykule przyjrzymy się bliżej trendom na 2023 rok!

Czytaj więcej
0 komentarze
14807 wyświetleń

Kiedy rozebrać choinkę w 2023/2024?

Kiedy powinno się rozebrać drzewko bożonarodzeniowe w sezonie 2023/2024? Czy są jakieś konkretne tradycyjne daty? Sprawdź artykuł, w którym podpowiemy, kiedy rozebrać choinkę! Zdradzimy w nim także, jakie ma to znaczenie symboliczne! Miłej lektury!

Czytaj więcej
0 komentarze
6996 wyświetleń

Tradycja ubierania choinki – skąd się wzięła?

Każdego roku na Święta Bożego Narodzenia ubierana jest choinka. Skąd wzięła się tradycja ubierania choinki? Z jakiego kraju i kiedy dokładnie przybył do nas ten zwyczaj? Zapraszamy na krótką historyczną podróż, dzięki której poznasz odpowiedzi na te pytania!

Czytaj więcej
0 komentarze
3236 wyświetleń

Jaka choinka do domu?

Jaka choinka do domu okaże się najlepszym rozwiązaniem? Co wybrać na święta? Przygotowaliśmy artykuł, w którym przedstawimy kilka najciekawszych modeli z naszego sklepu. Będą to choinki sztuczne w wielu różnych wersjach, dzięki czemu z pewnością znajdziesz dla siebie to najlepsze drzewko! 

Czytaj więcej
0 komentarze
1027 wyświetleń

Co symbolizuje choinka?

Chyba nikt z nas nie wyobraża sobie Bożego Narodzenia bez ubranej choinki. To właśnie z jej pomocą można zaprosić do mieszkania wyjątkowy klimat tych świąt i odpowiednio się do nich przygotować. Do tego dekoracja ta ma ogromne znaczenie związane z narodzinami Jezusa Chrystusa. Co symbolizuje choinka? O czym ma nam przypominać w okresie świąt? Sprawdź odpowiedzi na te pytania, czytając poniższy artykuł! 

Czytaj więcej
0 komentarze
2482 wyświetleń

Jak zrobić bombki na choinkę?

Kiedy zbliżają się święta Bożego Narodzenia, zajmujemy się wieloma sprawami - jedną z najważniejszych jest z pewnością ubieranie choinki. W sklepach kupić możemy wiele gotowych ozdób na świąteczne drzewko, warto jednak wykonać przynajmniej niektóre dekoracje samemu. Inspiracji można poszukać na przykład w Internecie - ręczne wykonywanie takich cudeniek to współcześnie bardzo popularny temat, bez problemu znajdziemy więc mnóstwo pomysłów, z których wykonaniem sobie poradzimy. Zastanawiając się, jak zrobić bombkę na choinkę, warto zacząć od najpopularniejszych i najprostszych sposobów, które przynoszą wspaniałe efekty.

Czytaj więcej
0 komentarze
4232 wyświetleń

Jak zrobić ozdoby świąteczne z papieru?

Samodzielnie wykonane ozdoby świąteczne na choinki cieszą bardziej, niż jakiekolwiek inne. To nie tylko ozdoby z papieru, ale też sposób na wspólne przygotowania do świąt z rodziną. W ramach zabawy można pokazać dzieciom proste prace, które mogą wykonać własnoręcznie, a następnie samodzielnie powiesić je na choince. Pozwoli to stworzyć prawdziwie rodzinną atmosferę i cieszyć się ze spędzonego razem czasu. Ozdoby choinkowe własnej roboty to również ekologiczne i tanie rozwiązanie. Podpowiemy, jak zrobić ozdoby na choinkę.

Czytaj więcej
0 komentarze
8919 wyświetleń

Kiedy ubiera się choinkę?

Choinka to ważny symbol świąt Bożego Narodzenia. Nie wyobrażamy sobie tego wyjątkowego okresu bez przystrojonego w domu drzewka. Niektórzy zastanawiają się, kiedy powinno się ubrać choinkę. Według staropolskiej tradycji, drzewo należy ubierać w dniu Wigilii.

Czytaj więcej
0 komentarze
3449 wyświetleń

Jak ubrać choinkę 2019

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia są nie tylko niepowtarzalną okazją do tego, by spędzić czas w gronie rodzinnym, ale również by nacieszyć się atmosferą pięknie udekorowanego mieszkania. Jednym z kluczowych symboli świątecznych każdego mieszkania oraz domu są z pewnością wspaniale przybrane choinki sztuczne, ubrane żywe drzewko lub innego rodzaju, nowatorskie dekoracje odzwierciedlające ich charakterystyczny kształt. W celu dobrania odpowiednich ozdób, wiele osób poszukuje inspiracji wśród zawodowych dekoratorów, projektantów, jak również rozgląda się wśród panujących w danym okresie trendów. Ubieranie choinki to przede wszystkim przyjemność i okazja do spędzenia czasu na wspólnej aktywności, zatem warto ubrać ją w rodzinnym gronie.

Czytaj więcej
0 komentarze
6684 wyświetleń
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.