Świerk Naturi
Świerk Naturi
Świerk Naturi
Świerk Naturi
Świerk Naturi
  • -15%
Świerk Naturi
Świerk Naturi
Świerk Naturi
Świerk Naturi
Świerk Naturi

Świerk Naturi

Wysyłka: 24 H
1 071,00 zł 1 260,00 zł -15%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni od promocji: 1260.00 zł
Brutto

Nowość 2022! Świerk Naturi to wersja premium bardzo popularnej choinki, Inuri. To choinki zbliżone pokrojem i gęstością, jednak Naturi posiada dodatkowo gałązki zakończone tipsami polietylenowymi. Jest to jedna z najwęższych choinek na rynku. Posiada smukłą bryłę z nieregularnymi koronami. Doskonałe rozwiązanie do ciasnych pomieszczeń!

Swierk Naturi - choinka premium wśród choinek Slim!

Wysokość

  • 1,80 m
  • 2,20 m

 

Bezpieczne i szybkie płatności zapewnia Przelewy24

 

Choinka Naturi - okazała choinka za rozsądną cenę!

Postaw na praktyczne rozwiązanie i wybierz choinkę, która zmieści się wszędzie.

Świerk Naturi sprawi, że Twoje święta będą wyjątkowe! Ten smukły model ma niespotykane proporcje. Jest wąski, a jednocześnie wysoki przy zachowaniu odpowiedniej zbieżności. Nawet najwyższy model nie przekracza jednego metra szerokości! Mimo niewielkiej średnicy i wykorzystaniu dużej ilości gałązek choinka zachowała gęstość typową dla klasycznych choinek.

Dlaczego warto zdecydować się na Naturi?

  • To smukłe drzewko wprowadzi do mieszkania wyjątkowy klimat. Wąska korona sprawia, że możesz ustawić go w miejscu, w którym nie zmieści się klasyczna choinka.
  • Tipsy to najważniejszy element składowy każdej choinki. To dzięki nim drzewko staje się gęste i piękne. Im więcej takich elementów, tym oczywiście lepiej. Tipsy odpowiadają dodatkowo za łatwość modelowania choinki. Naturi mimo wąskiej bryły posiada ich zaskakująco dużo.
  • Drzewko posiada omotki, czyli specjalne nici, za pomocą których tipsy mocowane są do górnej gałęzi.
  • To choinka wykonana w technologii hybrydowej. Zakończenia gałązek wykonane są z polietylenu (PE), który do złudzenia imituje gałązkę naturalnej choinki z lasu. Bliżej pnia wykorzystano gałązki z PVC, który posiada własciwości wypełniające i zagęszcza choinkę od środka. Dzięki temu rozwiązaniu ta wąska choinka jest praktycznie pozbawiona prześwitów.
  • Naturi posiada krótkie gałązki, więc możesz ją szybko rozłożyć. Wystarczy, że wyjmiesz ją z opakowania i ułożysz we wcześniej wybranym miejscu. Oszczędzasz zatem sporą ilość czasu oraz swojej cennej przedświątecznej energii. Świerk należy tylko delikatnie wymodelować, tak aby nadać mu odpowiedni kształt. 
  • To choinka polskiego producenta, który dba o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Dzięki temu Twoje drzewko będzie cechowało się jakością oraz oryginalnością. Produkt wytwarzany jest bowiem jedynie w określonej ilości egzemplarzy. 
  • To produkt na wiele sezonów. Do jego wyprodukowania użyto bowiem jedynie wysokiej jakości materiałów, tak aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. 

Wybierz smukłą choinkę Naturi i wstaw ją tam tam, gdzie żadna inna choinka się nie zmieści!

Charakterystyka

Wysokość Średnica Ilość tipsów Waga Stojak Wymiary kartonu Samorozkładająca
1,8 m 85 cm 1624 8 kg metalowy 30x30x100 nie
2,2 m 95 cm 2134 10 kg metalowy 30x30x120 nie

Każda choinka pakowana jest do tekturowego kartonu. Po jej otrzymaniu, wystarczy wyjąć drzewko z opakowania, ułożyć w wybranym miejscu i przyozdobić wedle własnego uznania. 

Nie czekaj, zamów już dziś wąską choinkę Naturi!

e-choinki.pl
SWSLIM-PE
No reviews
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Black Friday

Na wybrane modele choinek
rabaty nawet do 30%