Antares
Antares
Antares
Antares
Antares
Antares
Antares
Antares
 • -10%
Antares
Antares
Antares
Antares
Antares
Antares
Antares
Antares

Antares

Wysyłka: 24 h
2 988,00 zł 3 320,00 zł -10%
Brutto

Antares to unikalna choinka z wyjątkowo dopracowanymi i bardzo dekoracyjnymi tipsami! Przy odpowiednim wymodelowaniu jej piękne gałęzie sprawiają wrażenie ugiętych od naporu śniegu! Pod względem gęstości nie ma konkurencji na polskim rynku! Klasa sama w sobie!

Wysokość
 • 2,20 m
 • 2,50 m
 • 2,80 m

 

Bezpieczne i szybkie płatności zapewnia Przelewy24

 

Choinka Antares - świąteczny klimat w każdym mieszkaniu!

Zdecyduj się na choinkę nowej generacji i poczuj magię świąt.

Choinka Antares sprawi, że w Twoim mieszkaniu zagości świąteczna atmosfera! Drzewko zostało wykonane metodą hybrydową, która zapewnia idealnie odwzorowanie prawdziwej choinki przyniesionej prosto z lasu. Gałązki barwione są w specjalny sposób, tak aby imitowały naturalne odrosty. 

Dlaczego warto kupić Choinkę Antares?

 • Jest to przede wszystkim niezwykle gęste drzewko, które pięknie prezentuje się w każdym wnętrzu i z powodzeniem zastąpi klasyczną żywą choinkę. Odpowiednio duża liczba gałązek sprawia, że na drzewku nie znajdziemy prześwitów. 
 • Tipsy odpowiadają za łatwość w modelowaniu drzewka oraz wpływają na jego zagęszczenie. Większa ilość tipsów będzie zatem w znacznym stopniu poprawiać wygląd choinki, dzięki czemu stanie się on jeszcze bardziej oryginalny i naturalny. Drzewko Antares ma znacznie więcej tipsów niż inne choinki dostępne na polskim rynku.
 • Świerk Antares to produkt światowego formatu. Zaliczany jest do klasy Prestige, która oznacza drzewka produkowane z wykorzystaniem polietylenu i folii PVC. Dzięki temu każdy może być pewien, że zakupiona choinka zachowa swój idealny wygląd na wiele lat, a my będziemy niezwykle zadowoleni z tego wyboru. 
 • To choinka wzbogacona o system samorozkładający się, dzięki czemu rozłożenie drzewka jest niezwykle proste. Wystarczy, że ustawimy je na stojaku. Gałązki ułożą się bez naszej pomocy, dlatego też zaoszczędzimy sporą ilość czasu oraz energii. Zobacz jak rozkładać choinkę.
 • Drzewko posiada omotki, czyli specjalne nici, za pomocą których tipsy mocowane są do głównej gałęzi. 
 • To choinka w całości wyprodukowana w Polsce - każdy egzemplarz jest kilkukrotnie sprawdzany, tak aby na rynek trafiły jedynie wysokiej klasy produkty. Drzewko tworzone jest jedynie w ograniczonej ilości sztuk, ponieważ wierzymy, że liczy się jakość, a nie ilość.
 • To produkt, który posłuży Ci kilka lat. Wszystko dzięki użyciu wysokiej jakości materiałów, np. polietylenu, który sprawia, że gałązki są miękkie i trwałe, a także odporne na wilgoć, uszkodzenia oraz odkształcenia. 
 • Producent drzewka wykorzystał do jego produkcji technologię hybrydową. Zewnętrzne tipsy wykonane z polietylenu upodabniają choinkę do naturalnego drzewka. Tipsy wewnętrzne, mocowane bliżej pnia, mają za zadanie wypełnić choinkę od środka i wypełnić ewentualne luki między gałęziami. Dzięki tej technologii choinka do złudzenia przypomina naturalne drzewko, a jednocześnie pozbawiona jest jakichkolwiek prześwitów. Zabieg ten został zastosowany celowo, tak aby choinka jeszcze bardziej przypominała żywy okaz. 
 • Do drzewka otrzymasz również wysokiej jakości stojak wykonany z metalu. Gwarantuje on stabilność drzewka oraz sprawia, że ułożenie go w odpowiedniej pozycji jest niezwykle proste. 

Wybierz wysokiej jakości choinkę Antares i zadbaj o magię świąt w swoim domu!

Charakterystyka

Wysokość Średnica Ilość tipsów Waga Stojak Wymiary kartonu Samorozkładająca
1,8 m 125 cm 2739 17 kg metalowy 30x30x110 tak
2,2 m 140 cm 4087 20 kg metalowy 35x35x120 tak
2,5 m 160 cm 4889 24 kg metalowy 35x40x120 tak
2,8 m 170cm 5933 29 kg metalowy 40x40x140 tak

Każda choinka pakowana jest do kartonu. Po otrzymaniu zamówienia, należy złożyć ją wedle zaleceń producenta oraz wymodelować w odpowiedni sposób. 

Choinki standardowo wysyłane są w komplecie z metalowymi stojakami. Ozdobne skrzynie (widoczne na niektórych zdjęciach) dostępne są opcjonalnie za dopłatą i wysyłane oddzielnie. Zobacz stojaki.

Złóż zamówienie na choinkę Antares już dziś!

Świerk Sesvena Świerk Sesvena 2
 • -10%
Wysyłka: 24 h
Cena: 2 106,00 zł 2 340,00 zł
Świerk Soltis Świerk Soltis 2
 • -10%
Wysyłka: 24 h
Cena: 2 844,00 zł 3 160,00 zł
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Nowy sezon – stare ceny!

Na początku sezonu 2023 oferujemy towar z nowej dostawy po cenach z sezonu 2022!

Nie czekaj, skorzystaj z okazji już dzisiaj!