Tavra
Tavra
Tavra
Tavra
Tavra
Tavra
Tavra
Tavra
Tavra
 • -10%
Tavra
Tavra
Tavra
Tavra
Tavra
Tavra
Tavra
Tavra
Tavra

Tavra

Zapasy wyczerpane
5 877,00 zł 6 530,00 zł -10%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni od promocji: 6530.00 zł
Brutto

Tavra to nowa choinka wprowadzona do naszej oferty w sezonie 2021. Stworzona w oparciu o zupełnie nowy, niespotykany wcześniej rodzaj tipsów. Tipsy te jak żadne inne do złudzenia imitują gałązki naturalnej jodły. Nieco ciemniejsza, typowa dla jodły zieleń gałązek z charakterystycznie ułożonymi igłami nadają tej choince niezwykłej naturalności. Tavra występuje również w wersji ze zintegrowanym oświetleniem LED.

Wysokość

 • 2,20 m
 • 2,50 m
 • 2,80 m


 

Bezpieczne i szybkie płatności zapewnia Przelewy24

 

Choinka Tavra - niezwykła dekoracja pełna świątecznej magii. 

Wybierz jeden z najnowszych modeli w którym zastosowano unikalne w skali światowej tipsy.

Jodła Tavra sprawi, że Twoje święta będą wyjątkowe! Ta niesamowita choinka to jeden z naszych najnowszych modeli. Bardzo gęsta, jednolicie zielona, do złudzenia przypomina naturalna jodłę. Igły ułożone w charakterystyczny dla tego gatunku sposób nadają jej niezwykłej naturalności. Lubisz choinki w jednolitym, ciemniejszym kolorze bez jaśniejszych końcówek? Jodła Tavra będzie najlepszym wyborem!

Dlaczego warto wybrać jodłę Tavra?

 • Drzewko jest niezwykle gęste. Nie zauważymy zatem żadnych prześwitów. Dodatkowo decydując się na choinkę Tavrę, masz pewność, że drzewko jest niemalże idealnym odwzorowaniem naturalnego jodełki.
 • Tipsy odpowiadają za łatwość w modelowaniu drzewka oraz wpływają na jego zagęszczenie. Większa ilość tipsów będzie zatem w znacznym stopniu poprawiać wygląd choinki, dzięki czemu stanie się on jeszcze bardziej oryginalny i naturalny. Jodła Tavra ma znacznie więcej tipsów niż inne choinki dostępne na polskim rynku.
 • Choinka Tavra to drzewko, które cechuje wysoka jakość wykonania. Zalicza się ją do klasy Prestige, czyli choinek najwyższej rangi, umieszczanych w budynkach użyteczności publicznej, hotelach czy galeriach handlowych. Dzięki temu masz 100% gwarancję satysfakcji. 
 • To drzewko samorozkładające się, dzięki czemu rozłożysz je jednym ruchem. Mechanizm mocowania poszczególnych elementów na zawiasach przyczynia się do tego, że choinka po ułożeniu na stojaku przyjmuje odpowiednią formę bez naszej pomocy. Nigdy nie będziemy zatem musieli martwić się, że przez jej rozkładanie tracimy cenny czas. Zobacz jak rozkładać choinkę.
 • Drzewko posiada omotki, czyli specjalne nici, za pomocą których tipsy mocowane są do głównej gałęzi.
 • To choinka wytwarzana na terenie naszego kraju - jej producent przykłada bardzo dużą uwagę do każdego egzemplarza, który opuszcza jego fabrykę. Dodatkowo nie stawia na ilość, a na jakość, dlatego ten model powstaje w niewielkiej ilości.
 • To produkt wielosezonowy, dzięki wykorzystaniu polietylenu do skonstruowania gałązek. Są one w ten sposób mniej podatne na odgniecenia, ale również i wilgoć czy wszelkiego rodzaju uszkodzenia. 
 • Choinka została wyprodukowana zgodnie z najnowszą technologią hybrydową - do jej stworzenia wykorzystanych zostało kilka rodzajów tworzyw sztucznych. Gałązki składają się z tipsów polietylenowych (PE) oraz folii PCV. Przy doborze tipsów PE i PCV starano się zachować możliwie jednolity odcień.
 • Do choinki dołączony został wysokiej jakości metalowy stojak - solidna konstrukcja pozwala ustawić drzewko w pionowej pozycji oraz zapewnia jej stabilność. 

Wybierz niepowtarzalną jodłę Tavra i zagwarantuj całej rodzinie wyjątkowe święta!

Charakterystyka

Wysokość Średnica Ilość tipsów Waga Stojak Wymiary kartonu Samorozkładająca
2,2 m 150 cm 4250 20 kg metalowy 35x35x120 tak
2,5 m 160 cm 5228 24 kg metalowy 35x40x120 tak
2,8 m 170 cm 9680 29 kg metalowy 40x40x140 tak

Każda choinka pakowana jest w duży i solidny karton. Po otrzymaniu drzewka, należy je złożyć oraz wymodelować we własnym zakresie. Choinki standardowo wysyłane są w komplecie z metalowymi stojakami. Ozdobne skrzynie (widoczne na niektórych zdjęciach) dostępne są opcjonalnie za dopłatą i wysyłane oddzielnie. Zobacz stojaki.

Złóż zamówienie na jodłę Tavra jeszcze dziś!

e-choinki.pl
JODBAL-PE
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Black Friday

Na wybrane modele choinek
rabaty nawet do 30%