Jaka choinka do domu?

Święta Bożego Narodzenia nie mogą obejść się bez choinki będącej ich najważniejszym symbolem. Nie da się jednak ukryć, że wybór idealnych drzewek do mieszkania wcale nie należy do najłatwiejszych zadań. W końcu należy dopasować je do wnętrza zarówno pod względem gabarytów, jak i stylu. Przez to wiele osób przed świętami zastanawia się, jaka choinka do domu okaże się najlepszym rozwiązaniem. 

Przygotowaliśmy więc artykuł, w którym przedstawimy kilka najciekawszych modeli z naszego sklepu. Będą to choinki sztuczne w wielu różnych wersjach, dzięki czemu z pewnością znajdziesz dla siebie to najlepsze drzewko! 

Jaka choinka do domu? Na początek klasyczne rozwiązania

Sztuczne choinki występują w wielu różnych rodzajach. Można podzielić je przede wszystkim na dwie podstawowe grupy – rozwiązania klasyczne wiernie imitujące wygląd naturalnych okazów oraz modele nowoczesne, będące nietuzinkową wersją dekoracji bożonarodzeniowych. 

W pierwszej kolejności pokażemy, jaka choinka do domu będzie najlepszym wyborem, gdy zależy Ci na propozycjach prezentujących się jak żywe drzewka. Przed Tobą cztery wręcz hitowe modele!

Świerk Rocheria – gęste drzewko dla wymagających

Pierwsza choinka to świerk Rocheria. Jest to model, który zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji. Można spokojnie uznać go za rozwiązanie dla wymagających. Dlaczego?

Drzewko to wiernie oddaje bowiem wygląd naturalnego i bardzo dorodnego okazu. Jest niebywale gęste, dlatego nie widać na nim żadnych prześwitów. Jest to zasługa niezwykle dużej ilości tipsów, mających na celu zagęszczenie całości. Wyprodukowane jest w 100% z polietylenu, dzięki któremu można wykonać gałązki niemalże niczym nieróżniące się od tych prawdziwych. Każda z nich ma także nieco jaśniejszą końcówkę, przez co znajdujące się w tych miejscach igły wyglądają jak naturalne odrosty.

Co ciekawe, świerk Rocheria to model samorozkładający. Poszczególne gałązki mocowane są na specjalnych zawiasach. Tym samym wystarczy umieścić choinkę na stojaku, a wszelkie jej elementy wypoziomują się samoistnie. To spora oszczędność czasu, ponieważ zostanie Ci już tylko lekko wymodelować drzewko i gotowe!

Do niewątpliwych plusów tej choinki można zaliczyć również to, że jest produkowana w Polsce z najwyższej jakości materiałów. Jest to rozwiązanie wielosezonowe, które zostanie z Tobą na lata.

Musisz jednak pamiętać, że to dość spore i rozłożyste drzewko, dlatego najlepiej sprawdzi się w obszernym salonie. Model dostępny jest w rozmiarze 180, 220, 250 cm, a jego średnica, w zależności od wysokości, wynosi nawet 160 cm.

Jaka choinka do domu? Świerk Rocheria

Świerk Rocheria z kolekcji Luxury znajdziesz na https://www.e-choinki.pl/choinki-luxury-/204-rocheria.html.

Świerk Asira – drzewko subtelnie oprószone śniegiem

Marzysz o tym, aby w Twoim mieszkaniu zagościła prawdziwa zimowo-świąteczna atmosfera? Co powiesz więc na świerk Asira? To ponownie bardzo gęsty rozłożysty model, tym razem produkowany jednak w technologii hybrydowej. Oznacza to, że zewnętrzne elementy są wytwarzane z polietylenu, a te znajdujące się bliżej pnia – z PCV. 

Tym samym choinka jest niebywale gęsta, nie widać w niej prześwitów, lecz przy okazji jest bardziej budżetowym rozwiązaniem. Wciąż zachowuje jednak swoją trwałość, wygląda jak naturalny okaz, a do tego ma funkcję samorozkładania. 

To, co jest jej wyróżnikiem, to zdecydowanie piękne gałązki oprószone na końcach sztucznym śniegiem. Przez to prezentuje się tak, jakby przed chwilą została przywieziona z ośnieżonego lasu. Możesz więc liczyć z jej pomocą na białe Boże Narodzenie, nawet wtedy, gdy warunki atmosferyczne nie będą do końca zimowe. 

W przypadku tego modelu do zestawu są dodatkowo dołączone szyszki, którymi możesz udekorować gałązki, dodając im jeszcze bardziej naturalnego wyglądu. 

Świerk Asira występuje w takich samych rozmiarach jak wcześniej prezentowany model i również cechuje się średnicą nawet 160 cm. Ponownie będzie polecany do tych większych pomieszczeń. 

Świerk Asiria - choinka idealna do dużych wnętrz

Świerk Asira z serii Prestige czeka na Ciebie na https://www.e-choinki.pl/choinki-prestige-/206-swierk-asira.html.

Świerk Tesiria – drzewko wyglądające w pełni jak naturalny okaz

Zastanawiasz się, jaka najlepsza choinka do domu, gdy chcesz, aby Twój model w 100% odzwierciedlał wygląd naturalnego okazu? W takiej sytuacji najlepiej postawić na świerk Tesiria. Dlaczego? Ponieważ jego gałązki są na końcu lekkie skierowane do dołu. Przez to każda z nich prezentuje się tak, jakby uginała się pod naporem śniegu. 

Fakt ten został doceniony nie tylko przez polskich klientów, co potwierdza wyróżnienie przyznane temu modelowi na targach Asia World-Expo w Hongkongu. Można więc powiedzieć, że jest to choinka wręcz światowego formatu. 

Czym jeszcze zachwyci Cię to drzewko? Przede wszystkim cieniowanymi igłami, które ponownie świetnie wpływają na naturalny wygląd, gęstością, systemem samorozkładania, perfekcyjnym wykończeniem oraz trwałością i odpornością na zniszczenia.

Model Tesiria jest dostępny już od rozmiaru 180 cm o średnicy 120 cm, dlatego spokojnie można wybrać go do nieco mniejszych wnętrz. Masz jednak do dyspozycji także wariant 220 cm o rozłożystości 140 cm oraz 250 cm o średnicy 155 cm.

Jaka choinka najlepsza do domu? Świerk Tesiria

Świerk Terisia z kolekcji Exclusive, gałęziami skierowanymi na dół, dostępny na https://www.e-choinki.pl/choinki-exclusive-/88-tesiria.html.

Świerk Naturi – smukły model do niewielkich wnętrz

A co zrobić, jeśli szukasz klasycznego modelu choinki, jednak zależy Ci na jej wyjątkowej smukłości? Wybierz świerk Naturi, który zadebiutował w naszym sklepie w zeszłym roku, jednak mimo to zdobył ogromną popularność wśród naszych klientów. Jest to bowiem idealny model do niewielkich wnętrz. Zmieści się niemalże wszędzie, ponieważ średnica nawet tego najwyższego modelu nie przekracza 100 cm – wynosi dokładnie 95 cm. 

Można więc śmiało powiedzieć, że jest to kompaktowe rozwiązanie, które będzie idealnie m.in. do niewielkich mieszkań w bloku. Oczywiście to, że choinka jest zdecydowanie węższa, w żaden sposób nie wpływa negatywnie na jej jakość. Wyprodukowana jest bowiem w technologii hybrydowej, a więc składa się zarówno z polietylenu, jak i folii PCV. Nie widać na niej prześwitów, a do tego ma ciekawe nieregularne korony. 

Mimo swoich gabarytów ma odpowiednią zbieżność, dlatego będzie wyjątkowo stabilna. Co prawda jest to choinka bez systemu samorozkładania, jednak przez niewielkie rozmiary jej rozłożenie zajmie Ci dosłownie kilka chwil. Można więc stwierdzić, że jest to smukłe, lecz okazałe drzewko za rozsądną cenę!

Model Naturi możesz wybrać w wersji 180 cm ze średnicą 85 cm lub 220 cm o rozłożystości 95 cm.

Smukły świerk Naturi - idealna choinka do niewielkich wnętrz

Świerk Naturi, idealny do niewielkich wnętrz, znajdziesz na https://www.e-choinki.pl/choinki-sztuczne/245-swierk-naturi.html.

Choinki w nowoczesnej wersji, a więc propozycje nietuzinkowe

Teraz podpowiemy, jaka choinka do domu będzie idealna, gdy zależy Ci na nietypowych i nowoczesnych modelach. Przedstawimy dwie cudowne propozycje, które z pewnością Cię zachwycą. 

Świerk Sorris – cudowna choinka w doniczce

W ostatnim czasie bardzo dużą popularnością cieszą się choinki w donicach, które znajdziesz na https://www.e-choinki.pl/23-choinki-w-donicach. Są to bardzo nowoczesne i zgrabne propozycje, które w szczególności sprawdzą się do mniejszych wnętrz. Większość tego typu modeli dostępna jest bowiem w rozmiarach od 80 do 150 cm. 

Dzięki temu możesz wyeksponować takie drzewko np. na meblach lub też wybrać je jako zamiennik bardzo dużej klasycznej choinki. Ze względu na niewielkie gabaryty, możesz również stworzyć swoją autorską świąteczną aranżację, wykorzystując do niej kilka drzewek różnej wielkości. 

Ciekawą propozycją z tej kategorii będzie z pewnością świerk Sorris. Jest to model osadzony w niezwykle stabilnej donicy. Jego gałązki są wykonane w technologii hybrydowej, co daje niesamowity wygląd i gęstość oraz sprawia, że propozycja ta jest przystępna cenowo. 

Co ważne, jest to model, którego nie trzeba rozkładać. Wystarczy po prostu lekko wymodelować jego gałązki. Dzięki temu zaoszczędzisz sporą ilość czasu, co bywa niezwykle ważne w okresie przedświątecznym. 

Jeśli więc chcesz wybrać coś zgrabnego i nowoczesnego, postaw na takie rozwiązanie idealne do niewielkich wnętrz. Choinka Sorris jest dostępna w wersji 80, 100, 120 oraz 150 cm, dlatego z pewnością znajdziesz dla siebie jej idealny rozmiar!

Jaką choinkę wybrać do domu? Świerk Sorris dla małych i dużych

Świerk Sorris w donicy znajdziesz w kilku rozmiarach na https://www.e-choinki.pl/strona-glowna/228-swierk-sorris-box.html

Świerk tatrzański – “rodzina” uroczych choinek do nowoczesnego mieszkania

A jaką choinkę wybrać do domu, jeśli zależy Ci na czymś naprawdę nietypowym, oryginalnym i niespotykanym? W takiej sytuacji w szczególności polecamy “rodzinę” świerków tatrzańskich w wersji zielonej oraz ośnieżonej. W jej skład wchodzi aż sześć rozmiarów drzewek – 60 cm, 80 cm, 100 cm, 120 cm, 150 cm oraz 180 cm! 

Dzięki temu masz wręcz nieograniczone możliwości. Możesz bowiem wybrać dla siebie jeden model i umieścić go w dowolnym miejscu, kupić kilka sztuk i rozmieścić je po całym wnętrzu lub zastąpić nimi klasyczną choinkę, stawiając obok siebie kilka świerków różnej wielkości. 

Z pewnością wyczarujesz więc z pomocą choinek tatrzańskich coś wyjątkowego i niepowtarzalnego. Nadasz mieszkaniu wyjątkowego klimatu oraz nieco odczarujesz klasyczne święta. Modele te będę idealne do niewielkich pomieszczeń, ale też wszelkich nowoczesnych aranżacji. 

Ich niewątpliwą zaletą jest fakt, że same w sobie prezentują się niezwykle uroczo i klimatycznie. Nie trzeba więc wielu ozdób, by stały się cudowną świąteczną dekoracją. 

Choinka do nowoczesnych wnętrz - świerk tatrzański snow

Niezwykle nowoczesne ośnieżone świerki tatrzańskie w 6 rozmiarach znajdziesz na https://www.e-choinki.pl/choinki-slim/225-swierk-tatrzanski-snow.html.

Spodobały Ci się prezentowane choinki? A może szukasz czegoś jeszcze? Jeśli tak, koniecznie odwiedź https://www.e-choinki.pl/19-choinki-sztuczne. Tam z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

Comments (0)

No comments at this moment

New comment

You are replying to a comment

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Nowy sezon – stare ceny!

Na początku sezonu 2023 oferujemy towar z nowej dostawy po cenach z sezonu 2022!

Nie czekaj, skorzystaj z okazji już dzisiaj!