Świerk Sorris
Świerk Sorris
Świerk Sorris
Świerk Sorris
Świerk Sorris
Świerk Sorris
Świerk Sorris
 • -10%
Świerk Sorris
Świerk Sorris
Świerk Sorris
Świerk Sorris
Świerk Sorris
Świerk Sorris
Świerk Sorris

Świerk Sorris

Zapasy wyczerpane
3 429,00 zł 3 810,00 zł -10%
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni od promocji: 3810.00 zł
Brutto

Świerk Sorris jest hybrydową i zarazem nieco tańszą odmianą naszego topowego produktu - świerka Rocherii. Dzięki zastąpieniu części tipsów polietylenowych, tipsami PVC, cena choinki jest wyraźnie niższa. Pozostała natomiast ta sama, proporcjonalna bryła, doskonała jakość i charakterystyczne tipsy imitujące świeże odrosty.

Wysokość

 • 1,80 m
 • 2,20 m
 • 2,50 m


 

Bezpieczne i szybkie płatności zapewnia Przelewy24

 

Choinka Sorris - spełnienie Twoich świątecznych marzeń!

Postaw na najnowsze technologie i wybierz drzewko światowej klasy

Świerk Sorris wprowadzi magię świąt do Twojego domu! To wyjątkowa choinka nowej generacji, której walory estetyczne zostały podkreślone przez dużą ilość gałązek imitujących świeże odrosty. Ich końcówki są w odcieniu nieco jaśniejszym od całości bryły, dzięki czemu zachowany został naturalny wygląd. 

Dlaczego warto wybrać Świerk Sorris?

 • To niezwykle gęste drzewko, dzięki czemu nie występują prześwity. Wybierając choinkę Sorris, masz gwarancję, że drzewko jest wiernym odwzorowaniem żywego świerku.
 • Tipsy odpowiadają za łatwość w modelowaniu drzewka oraz wpływają na jego zagęszczenie. Większa ilość tipsów będzie zatem w znacznym stopniu poprawiać wygląd choinki, dzięki czemu stanie się on jeszcze bardziej oryginalny i naturalny. Drzewko Sorris ma znacznie więcej tipsów niż inne choinki dostępne na polskim rynku.
 • Świerk Sorris to produkt światowego formatu. Zaliczany jest do klasy Prestige, która oznacza drzewka produkowane z wykorzystaniem polietylenu i folii PVC. Dzięki temu każdy może być pewien, że zakupiona choinka zachowa swój idealny wygląd na wiele lat, a my będziemy niezwykle zadowoleni z tego wyboru. 
 • To choinka samorozkładająca się, dzięki czemu rozłożysz wszystkie gałązki jednocześnie. Nowoczesny system mocowania gałązek na zawiasach sprawia, że po wyjęciu choinki z kartonu i ustawieniu na stojaku, poziomują się one same. Pozwala to zaoszczędzić czas, ale także energię, którą musiałbyś poświęcić na dokładne układanie każdej gałązki. Zobacz jak rozkładać choinkę.
 • Drzewko posiada omotki, czyli specjalne nici, za pomocą których tipsy mocowane są do głównej gałęzi.
 • To choinka polskiej produkcji - przykładamy dużą uwagę do każdego egzemplarza, który trafia do naszego sklepu. Dodatkowo nie stawiamy na ilość, a na jakość, dlatego ten model dostępny jest tylko w określonej liczbie egzemplarzy.
 • To produkt na lata, dzięki zastosowaniu polietylenu do produkcji gałązek. Dzięki temu są one odporne na odgniecenia, ale także wilgoć i różnego typu uszkodzenia. 
 • Choinka została wyprodukowana z wykorzystaniem najnowszej technologii hybrydowej - do jej produkcji wykorzystano kilka rodzajów tworzyw sztucznych. Zewnętrzne części gałązek powstają z tipsów polietylenowych (PE), natomiast wewnętrzne z folii PCV. Różne długości igieł i zmiksowane kolory odpowiadają za to, aby możliwie jak najbardziej oddać realny wygląd drzewka.
 • Do choinki dołączamy wysokiej jakości stojak - solidne wykonanie z metalowych rurek pozwala na stabilne i jednocześnie precyzyjne ustawienie drzewka w pionie.

Wybierz wyjątkowy Świerk Sorris i wprowadź magię świąt do swojego domu!

Charakterystyka

Wysokość Średnica Ilość tipsów Waga Stojak Wymiary kartonu Samorozkładająca
1,8 m 130 cm 2739 17 kg metalowy 30x30x110 tak
2,2 m 150 cm 4087 20 kg metalowy 35x35x120 tak
2,5 m 165 cm 4889 24 kg metalowy 35x40x120 tak

Choinkę otrzymasz zapakowaną w karton. Po otrzymaniu paczki powinieneś ją we własnym zakresie złożyć i wymodelować. 

Choinki standardowo wysyłane są w komplecie z metalowymi stojakami. Ozdobne skrzynie (widoczne na niektórych zdjęciach) dostępne są opcjonalnie za dopłatą i wysyłane oddzielnie. Zobacz stojaki.

Zamów Świerk Sorris już dziś!

Szukasz takiego samego modelu, jednak interesuje Cię inny odcień gałązek? Sprawdź nasz Świerk Sorris!

e-choinki.pl
SWNEPKW-PE
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Black Friday

Na wybrane modele choinek
rabaty nawet do 30%